IMPERIUM

VESTI

Trofej Beograda 2021

22.11.2021. | Vesti

U Beogradu 24.10.2021. godine naš klub je nastupio na Međunarodnom turniru pod nazivom: “Trofej Beograda 2021”. Na ovom turniru koji je okupio 384 takmičara iz 26 klubova takmičari našeg kluba: tim Imperium i tim Imperium Pazova su zabeležili sledeće rezultate:

EKIPNI PLASMAN FORME:

A klasa – sveukupno – drugo mesto
B klasa – sveukupno – prvo mesto

BORBE ( KYROGI ):
Nina Stojanovic –  kadet A – Zlato
Tijana Boskovic kadet A – Bronza
Ilija Milanovic pionir B – Zlato
Neda Milanovic pionir B – Zlato
Gala Grubac pionir B – Zlato
Andrej Bursac pionir B  – Zlato
Mihailo Kozma pionir B – Zlato
Jakov Dragovic pionir B  – Srebro
Lenka Adzic pionir B – Srebro

FORME ( POMSAE ) pojedinačno:
Maša Jovanović – Zlato
Katarina Lasković – Zlato
Nemanja Janković – Zlato
Andrea Šćekić – Zlato
Tara Milisavljević  – Srebro
Petar Kačarević – Zlato
Maša Piper – Zlato
Nina Mihajlović – Srebro
Milica Milisavljević – Bronza
Milica Popović – Bronza
Adam Ghorayeb – Zlato
Stefan Sinobad – Bronza
Mateja  Cincar-Poposki – Bronza

FORME ( POMSAE ) Par:
Tara Milisavljević – pionir B – zlato
Petar Kačarević – pionir B – zlato

Milica Milisavljević – pionir B – Srebro

Adam Ghorayeb – pionir B – Srebro

 

FORME ( POMSAE ) Tim:
Nina Mihajlović – pionir B – zlato
Milica Popović – pionir B – zlato
Maša Piper- pionir B – zlato

Podeli

Najnovije vesti

Trofej Beograda 2023.

Ovogodišnji Trofej Beograda i Kup Beograda okupio je više od 500 takmičara u svim uzrasnim kategorijama u borbama i formama.Naš tim je u ukupnom plasmanu osvojio pehar za 3. mesto za forme u B klasi. Naši najmlađi članovi su u ukupnom plasmanu zauzeli 4...

Koloseum Open 2023.

Na Koloseum openu održanom u Pančevu naš tim je predstavljalo 6 takmičara - 2 u formama i 4 u borbama. Svi takmičari su osvojili medalje. Čestitamo svima koji su učestvovali.Tim Imperium1. Nađa Stanković 🥇2. Nikola Simatković 🥇3. Lenka Adžić 🥈4. Nikola Ilić 🥈5....

Evropsko prvenstvo za kadete 2023

Zemunski Tekvondo klub Imperium ponovo na krovu Evrope.Takmičarka zemunskog Imperiuma, Zorana Veljković, osvojila je zlatnu medalju na Evropskom kadetskom prvenstvu, koje je od 19. do 21. oktobra održano u Beogradu.Šampionat je okupio više od 750 mladih takmičara iz...

Evropsko prvenstvo za pionire 2023.

Na Evropskom prvenstvu za pionire održanom u Hali sportova 22.10. 2023. članica našeg kluba Gala Grubač na čelu sa trenerom Jugoslavom Nastasićem osvojila je bronzanu medalju u kategoriji do 52kg. Teodora Janković je posle dve pobede poražena u borbi za medalju i...

Imperium Pazova open

Turnir "Imperium Pazova open" okupio je oko 500 takmičara iz više od 50 klubova. Naši takmičari su nastupali u borbama i formama.Osvojili smo pehar za sveukupni plasman u formama.Kako na prethodnim tako i na ovom osvojili smo veliki broj medalja.Lara Milošević je...

Blog

Takmičarska trema

Da li ti se pred takmičenje dlanovi znoje i imaš čudan osećaj u stomaku? Da li ti srce lupa kao ludo i imaš osećaj kao da ne možeš da nadišeš dovoljno vazduha? Da li ti kroz glavu prolazi hiljade misli? Da li danima pre takmičenja razmišljaš o tome kakav ćeš biti i...

Instagram