IMPERIUM

VESTI

Trofej Beograda 2021

22.11.2021. | Vesti

U Beogradu 24.10.2021. godine naš klub je nastupio na Međunarodnom turniru pod nazivom: “Trofej Beograda 2021”. Na ovom turniru koji je okupio 384 takmičara iz 26 klubova takmičari našeg kluba: tim Imperium i tim Imperium Pazova su zabeležili sledeće rezultate:

EKIPNI PLASMAN FORME:

A klasa – sveukupno – drugo mesto
B klasa – sveukupno – prvo mesto

BORBE ( KYROGI ):
Nina Stojanovic –  kadet A – Zlato
Tijana Boskovic kadet A – Bronza
Ilija Milanovic pionir B – Zlato
Neda Milanovic pionir B – Zlato
Gala Grubac pionir B – Zlato
Andrej Bursac pionir B  – Zlato
Mihailo Kozma pionir B – Zlato
Jakov Dragovic pionir B  – Srebro
Lenka Adzic pionir B – Srebro

FORME ( POMSAE ) pojedinačno:
Maša Jovanović – Zlato
Katarina Lasković – Zlato
Nemanja Janković – Zlato
Andrea Šćekić – Zlato
Tara Milisavljević  – Srebro
Petar Kačarević – Zlato
Maša Piper – Zlato
Nina Mihajlović – Srebro
Milica Milisavljević – Bronza
Milica Popović – Bronza
Adam Ghorayeb – Zlato
Stefan Sinobad – Bronza
Mateja  Cincar-Poposki – Bronza

FORME ( POMSAE ) Par:
Tara Milisavljević – pionir B – zlato
Petar Kačarević – pionir B – zlato

Milica Milisavljević – pionir B – Srebro

Adam Ghorayeb – pionir B – Srebro

 

FORME ( POMSAE ) Tim:
Nina Mihajlović – pionir B – zlato
Milica Popović – pionir B – zlato
Maša Piper- pionir B – zlato

Podeli

Najnovije vesti

NAJUSPEŠNIJI TAKMIČARI BEOGRADA 2021.

23.12.2021. godine održana je svečana dodela plaketa, u organizaciji Beogradske tekvondo asocijacije, za najuspešnije takmičare Beograda. Ovoj svečanosti prisustvovala su čak tri takmičara iz našeg kluba! Nemanja Janković - najbolji senior u formama, Katarina Lasković...

PRESTIGE CUP – poslednji turnir u sezoni 2021

Na poslednjem turniru u sezoni 2021 održanom u Kragujevcu pod nazivom "Prestige Cup" koji je okupio 449 takmičara iz 42 kluba i 4 zemlje, Tim Imperium je nastupio sa 27 takmičara i zabeležio sledeće rezultate: Pioniri A (6-7 ) ekipno 1.🏆Pioniri A ( 6-7 ) ekipno 2....

1st Taekwonddo Club Championship Ex YU 2021

Na regionalnom prvenstvu "1st Taekwono Club Championship Ex YU 2021", koji je okupio 653 takmičara iz 63 kluba i 6 zemalja, Tim Imperium je zabeležio sledeće rezultate: BORBE ( KYROGI ): Milica Milisavljević - ZlatoGala Grubač - ZlatoNina Grujić - ZlatoZorana...

15th European Poomsae Championship

Na Evropskom prvenstvu u formama u Lisabonu, kao članovi reprezentacije Srbije, nastupila su dva takmičara iz našeg kluba- Nemanja Janković i Katarina Lasković! Nemanja se plasirao na 8. mesto u konkurenciji PAROVA dok je Katarina uspela da se plasira na 7. Mesto u...

10. Elit Open

Na međunarodnom turniru Elit Open, koji je okupio 756 takmičara iz 61 kluba i 6 zemalja, Tim Imperium je zabeležio sledeće rezultate: BORBE ( KYROGI ): Milica Milisavljević - ZlatoGala Grubač - ZlatoNina Grujić - ZlatoDunja Grbić - Zlato Anđela Putinčanin -...

Blog

Takmičarska trema

Da li ti se pred takmičenje dlanovi znoje i imaš čudan osećaj u stomaku? Da li ti srce lupa kao ludo i imaš osećaj kao da ne možeš da nadišeš dovoljno vazduha? Da li ti kroz glavu prolazi hiljade misli? Da li danima pre takmičenja razmišljaš o tome kakav ćeš biti i...

Instagram