IMPERIUM

VESTI

Šabac open

16.03.2022. | Vesti

Na medjunarodnom turniru “Šabac open” u Novom Sadu koji je okupio 878 takmičara iz 72 kluba iz čak 14 zemalja TK Imperium je zabeležio sledeće rezultate:

Forme:

Najbolja takmičarka u A klasi – Katarina Lasković 🏆

A klasa:
Katarina Lasković -🥇
Maša Jovanović – 🥉

B klasa:
Ivona Kokotović -🥇
Nina Mihajlović – 🥇
Petar Kačarević – 🥈
Milica Popović – 🥈
Maša Piper – 🥈
Tara Miliaavljević -🥉

Borbe:

Nina Stojanović – junior A🥇
Gala Grubač – pionir B 🥇
Milica Milisavljevic -pionir B🥇
Nikolina Čečarić – senior A 🥈
Nina Perić – pionir B 🥈
Marija Čečarić – senior A 🥉
Marija Čečarić – senior A 🥉
Sara Bulatović- junior A 🥉
Jana Bursać – kadet A 🥉
Zorana Veljković – kadet A 🥉
Ilija Milanović – kadet B 🥉
Andjela Gajović – pionir A 🥉
Neda Milanović – pionir A 🥉
Martina Kokotović – pionir B 🥉
Uroš Nikolić – pionir B 🥉
Helena Radović – pionir B 🥉
Aleksa Zmaj Jović – pionir B🥉
Andrej Bursać – pionir B 🥉

Čestitamo našim takmičarima na ostvarenim rezultatima! 🏆🥇🥋

Podeli

Najnovije vesti

2. Sparta challenge

Nakon letnje pauze nas tim je započeo drugi deo sezone na 2. Sparta challenge održanom u Novom Sadu. Tim Imperium predstavljali su 8 takmičara i svi se kući vraćaju sa medaljama.Osvojili smo 4 zlata, 2 srebra I 2 bronze. Čestitamo takmičarima I nastavljamo dalje u...

Kup Srbije za kadete 2023

Na kupu Srbije za kadete održanom u Vršcu naš tim je učestvovao sa šest takmičara. Osvojili smo pet medalja. Čestitamo svim takmičarima na izuzetnoj borbenosti. Medalje su osvojili:1. Nina Mihajlovic 🥇2. Martina Kokotović 🥈3. Zorana Veljković 🥈4. Jana Bursać 🥈5. Jovan...

Evropsko juniorsko prvenstvu u Talinu

Na upravo završenom evropskom juniorskom prvenstvu u Talinu - takmičarka našeg kluba Nina Stojanović - osvojila je peto mesto ! Bravo Nina - idemo još jače sledeće sezone !!!

Pripreme za evropsko prvenstvo

Clanice naseg kluba Nina Stojanović i Zorana Veljković - uspešno su zavrsile pripreme za evropsko prvenstvo na kampu reprezentacije u Vrscu!

Kamp za mlade takmičare Beograda

U organizaciji Beogradske tekvondo asocijacije u Krupnju se u periodu 30.07.-07.08.2023. održava kamp za mlade takmičare Beograda. Na ovom kampu naš klub predstavljaju kadetkinja Jana Bursać i pionirke Teodora Janković i Milica Milisavljević. Želimo im lep provod na...

Blog

Takmičarska trema

Da li ti se pred takmičenje dlanovi znoje i imaš čudan osećaj u stomaku? Da li ti srce lupa kao ludo i imaš osećaj kao da ne možeš da nadišeš dovoljno vazduha? Da li ti kroz glavu prolazi hiljade misli? Da li danima pre takmičenja razmišljaš o tome kakav ćeš biti i...

Instagram