IMPERIUM

VESTI

Prvenstvo Srbije za pionire i juniore

16.05.2021. | Vesti

U Beogradu, 15. 05. 2021. održano je “Prvenstvo Srbije za pionire i juniore “. Na ovom takmičenju, koje je okupilo 719 takmičara iz 54 kluba nastupio je i tim TK  “Imperium” . Takmičari našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate:

Nina Grujić pionir A – 1. mesto

Mina Dervišević pionir A – 1. mesto

Milica Oljača pionir A – 1. mesto

Anja Smiljanić pionir A – 1. mesto

Vanja Nakarada pionir A – 1. mesto

Zorana Veljković pionir A – 1. mesto

Sara Hadžistević pionir B – 1. mesto

Neda Milanović pionir B – 1. mesto

Gala Grubać pionir B – 1. mesto

Ema Đokić pionir A – 2. mesto

Zoja Stojanović pionir A – 2. mesto

Maša Tomić pionir B – 2. mesto

Maša Smiljanić pionir B – 2. mesto

Uroš Nikolić pionir B – 2. mesto

Aleksandra Mitić junior A – 3. mesto

Sergej Milanović junior A – 3. mesto

Ognjen Kreca junior A – 3. mesto

Lara Bokun junior A – 3. mesto

Jana Stojanović pionir A – 3. mesto

Dunja Grbić pionir B – 3. mesto

Helena Bosnić pionir B – 3. mesto

Andrej Bursać pionr B – 3. mesto

Anđela Gajović pionir B – 3. mesto

Ekipno 1. mesto u konkurenciji pionira 6-7 godina,

Ekipno 2. mesto u konkurenciji Pionirki A klase,

Ekipno delimo treće mesto u sveukupnom plasmanu pionira,

Ekipno četvrto mesto u konkurenciji pionira 8-9 godina.

 

Podeli

Najnovije vesti

BRONZA SIJA KAO ZLATO

Prvog dana Evropskog prvenstva do 21 godine u Talinu u Estoniji, takmičarka našeg kluba Nadica Božanić, osvojila je prvu medalju za Srbiju u kategoriji do 73kg. U prvom kolu, Nadica je lako savladala takmičarku iz Turske Uzuncarad Jaran, rezultatom 22:13, da bi u...

Prvenstvo Beograda 2021.

U Beogradu 19. 06. 2021. godine održano je "Prvenstvo Beograda 2021." . Na ovom takmičenju, koje je okupilo 391 takmičara iz 15 beogradskih klubova, članovi našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate: Ekipni plasman u BORBAMA:  Ekipno 3. mesto u seniorima A klase,...

Imperium Pazova Open

U Novoj Pazovi, 05. 06. 2021. naš klub je organizovao takmičenje pod nazivom " Imperium Pazova Open" na kom je nastupilo 527 takmičara iz 37 klubova i 4 zemlje iz regiona! Na ovom takmičenju, takmičari našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate: Borbe ( kyrogi ):...

Prvenstvo Srbije – seniori i paratekvondo

U Kragujevcu, 23. 05. 2021. održano je "Prvenstvo Srbije - seniori i paratekvondo ". Na ovom takmičenju, koje je okupilo 110 takmičara iz 34 kluba nastupio je i tim TK  "Imperium" . Takmičari našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate: Dušan Božanić, senior A klasa -...

5. Asteriks kup

U Nišu 22.05.2021. održan je 5. Asteriks kup. Na ovom međunarodnom turniru koji je okupio 864 takmičara i 97 klubova iz 18 zemalja nastupio je i tim TK "Imperium". Takmičari našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate: Nina Stojanović, kadet A klasa - prvo mesto,...

Blog

Takmičarska trema

Da li ti se pred takmičenje dlanovi znoje i imaš čudan osećaj u stomaku? Da li ti srce lupa kao ludo i imaš osećaj kao da ne možeš da nadišeš dovoljno vazduha? Da li ti kroz glavu prolazi hiljade misli? Da li danima pre takmičenja razmišljaš o tome kakav ćeš biti i...

Instagram