IMPERIUM

VESTI

Prvenstvo Srbije za pionire i juniore

16.05.2021. | Vesti

U Beogradu, 15. 05. 2021. održano je “Prvenstvo Srbije za pionire i juniore “. Na ovom takmičenju, koje je okupilo 719 takmičara iz 54 kluba nastupio je i tim TK  “Imperium” . Takmičari našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate:

Nina Grujić pionir A – 1. mesto

Mina Dervišević pionir A – 1. mesto

Milica Oljača pionir A – 1. mesto

Anja Smiljanić pionir A – 1. mesto

Vanja Nakarada pionir A – 1. mesto

Zorana Veljković pionir A – 1. mesto

Sara Hadžistević pionir B – 1. mesto

Neda Milanović pionir B – 1. mesto

Gala Grubać pionir B – 1. mesto

Ema Đokić pionir A – 2. mesto

Zoja Stojanović pionir A – 2. mesto

Maša Tomić pionir B – 2. mesto

Maša Smiljanić pionir B – 2. mesto

Uroš Nikolić pionir B – 2. mesto

Aleksandra Mitić junior A – 3. mesto

Sergej Milanović junior A – 3. mesto

Ognjen Kreca junior A – 3. mesto

Lara Bokun junior A – 3. mesto

Jana Stojanović pionir A – 3. mesto

Dunja Grbić pionir B – 3. mesto

Helena Bosnić pionir B – 3. mesto

Andrej Bursać pionr B – 3. mesto

Anđela Gajović pionir B – 3. mesto

Ekipno 1. mesto u konkurenciji pionira 6-7 godina,

Ekipno 2. mesto u konkurenciji Pionirki A klase,

Ekipno delimo treće mesto u sveukupnom plasmanu pionira,

Ekipno četvrto mesto u konkurenciji pionira 8-9 godina.

Podeli

Najnovije vesti

ExYu Open 2023

Poslednji turnir u 2023 godini Ex Yu open održan je u Hali sportova. Tim Imperium je osvojio 6 medalja. Kadetkinja Zorana Veljković je proglašena za najbolju takmičarku turnira. Čestitamo svima koji su predstavljali klub. Sledi pauza a sledeće godine nastavljamo sa...

Evropsko prvenstvo – Forme

Na upravo završenom Evropskom prvenstvu u formama koje je održano u Insbruku a koje je okupilo 470 takmičara iz cele Evrope naš klub je predstavljao Nemanja Janković. On je nastupao pojedinačno i u paru i od ukupno 24 takmičara koliko je bilo u njegovoj kategoriji on...

Balkan kup G1

Tekvondo klub IMPERIUM je ucestvovao na Balkanskom kupu G1 koji se ove godine održao u Sarajevu. Okupio je preko 800 takmicara. Zorana Veljković - kadetkinja kluba - je zauzela prvo mesto i osvojila drugu zlatnu medalju posle evropskog prvenstva. Čestitamo Zorani i...

Elite Open 2023

Međunarodni turnir Elit open okupio je u Hali sportova 600 takmičara iz više od 50 klubova iz regiona u svim uzrasnim kategorijama. Naš tim je i ovog puta osvojio veliki broj medalja. Čestitamo svima koji su predstavljali naš tim.Ostvareni rezultati:BORBE1. Andrea...

Trofej Beograda 2023.

Ovogodišnji Trofej Beograda i Kup Beograda okupio je više od 500 takmičara u svim uzrasnim kategorijama u borbama i formama.Naš tim je u ukupnom plasmanu osvojio pehar za 3. mesto za forme u B klasi. Naši najmlađi članovi su u ukupnom plasmanu zauzeli 4...

Blog

Takmičarska trema

Da li ti se pred takmičenje dlanovi znoje i imaš čudan osećaj u stomaku? Da li ti srce lupa kao ludo i imaš osećaj kao da ne možeš da nadišeš dovoljno vazduha? Da li ti kroz glavu prolazi hiljade misli? Da li danima pre takmičenja razmišljaš o tome kakav ćeš biti i...

Instagram