IMPERIUM

VESTI

Prvenstvo Srbije za pionire i juniore

16.05.2021. | Vesti

U Beogradu, 15. 05. 2021. održano je “Prvenstvo Srbije za pionire i juniore “. Na ovom takmičenju, koje je okupilo 719 takmičara iz 54 kluba nastupio je i tim TK  “Imperium” . Takmičari našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate:

Nina Grujić pionir A – 1. mesto

Mina Dervišević pionir A – 1. mesto

Milica Oljača pionir A – 1. mesto

Anja Smiljanić pionir A – 1. mesto

Vanja Nakarada pionir A – 1. mesto

Zorana Veljković pionir A – 1. mesto

Sara Hadžistević pionir B – 1. mesto

Neda Milanović pionir B – 1. mesto

Gala Grubać pionir B – 1. mesto

Ema Đokić pionir A – 2. mesto

Zoja Stojanović pionir A – 2. mesto

Maša Tomić pionir B – 2. mesto

Maša Smiljanić pionir B – 2. mesto

Uroš Nikolić pionir B – 2. mesto

Aleksandra Mitić junior A – 3. mesto

Sergej Milanović junior A – 3. mesto

Ognjen Kreca junior A – 3. mesto

Lara Bokun junior A – 3. mesto

Jana Stojanović pionir A – 3. mesto

Dunja Grbić pionir B – 3. mesto

Helena Bosnić pionir B – 3. mesto

Andrej Bursać pionr B – 3. mesto

Anđela Gajović pionir B – 3. mesto

Ekipno 1. mesto u konkurenciji pionira 6-7 godina,

Ekipno 2. mesto u konkurenciji Pionirki A klase,

Ekipno delimo treće mesto u sveukupnom plasmanu pionira,

Ekipno četvrto mesto u konkurenciji pionira 8-9 godina.

Podeli

Najnovije vesti

2. Sparta challenge

Nakon letnje pauze nas tim je započeo drugi deo sezone na 2. Sparta challenge održanom u Novom Sadu. Tim Imperium predstavljali su 8 takmičara i svi se kući vraćaju sa medaljama.Osvojili smo 4 zlata, 2 srebra I 2 bronze. Čestitamo takmičarima I nastavljamo dalje u...

Kup Srbije za kadete 2023

Na kupu Srbije za kadete održanom u Vršcu naš tim je učestvovao sa šest takmičara. Osvojili smo pet medalja. Čestitamo svim takmičarima na izuzetnoj borbenosti. Medalje su osvojili:1. Nina Mihajlovic 🥇2. Martina Kokotović 🥈3. Zorana Veljković 🥈4. Jana Bursać 🥈5. Jovan...

Evropsko juniorsko prvenstvu u Talinu

Na upravo završenom evropskom juniorskom prvenstvu u Talinu - takmičarka našeg kluba Nina Stojanović - osvojila je peto mesto ! Bravo Nina - idemo još jače sledeće sezone !!!

Pripreme za evropsko prvenstvo

Clanice naseg kluba Nina Stojanović i Zorana Veljković - uspešno su zavrsile pripreme za evropsko prvenstvo na kampu reprezentacije u Vrscu!

Kamp za mlade takmičare Beograda

U organizaciji Beogradske tekvondo asocijacije u Krupnju se u periodu 30.07.-07.08.2023. održava kamp za mlade takmičare Beograda. Na ovom kampu naš klub predstavljaju kadetkinja Jana Bursać i pionirke Teodora Janković i Milica Milisavljević. Želimo im lep provod na...

Blog

Takmičarska trema

Da li ti se pred takmičenje dlanovi znoje i imaš čudan osećaj u stomaku? Da li ti srce lupa kao ludo i imaš osećaj kao da ne možeš da nadišeš dovoljno vazduha? Da li ti kroz glavu prolazi hiljade misli? Da li danima pre takmičenja razmišljaš o tome kakav ćeš biti i...

Instagram