IMPERIUM

VESTI

Prvenstvo Srbije za pionire 2020

06.11.2020. | Vesti

Dana 27.09.2020. u SC “Šumice” održano je prvenstvo Srbije za pionire 2020. u organizaciji TAS. Pridržavajući se svih propisanih mera i protokola za sprečavanje širenja infekcije  korona virusa, snage je  na takmičenju odmerio 301 pionir iz 42 kluba.

Pioniri našeg kluba postigli su sledeće rezultate:

Forme:
Ekipno 3.mesto za TK Imperium

Pojedinačno:
Mia Misić – zlatna medalja
Sonja Stojanović  – zlatna medalja
Gala Grubač – srebrna medalja
Nikola Anokić– srebrna medalja
Neda Milanović – bronzana medalja

Borbe:
Tim TK IMPERIUM
Jana Bursać, A – 40 – zlatna medalja
Zorana Veljković , A- 48– zlatna medalja

Tim TK  IMPERIUM PAZOVA
Aleksandra Djurić, A- 57  – srebrna medalja
Jana Stojanović , B- 27- zlatna medalja
Ksenija Savić  B, – 43  – srebrna medalja
Nina Grujić , B- 25 –  bronzana medalja
Nikolina Popržan,  B- 29 – bronzana medalja

Čestitamo svim takmičarima,  koji su učestvovali na turniru i trenerima koji su ih bodrili.

Podeli

Najnovije vesti

ExYu Open 2023

Poslednji turnir u 2023 godini Ex Yu open održan je u Hali sportova. Tim Imperium je osvojio 6 medalja. Kadetkinja Zorana Veljković je proglašena za najbolju takmičarku turnira. Čestitamo svima koji su predstavljali klub. Sledi pauza a sledeće godine nastavljamo sa...

Evropsko prvenstvo – Forme

Na upravo završenom Evropskom prvenstvu u formama koje je održano u Insbruku a koje je okupilo 470 takmičara iz cele Evrope naš klub je predstavljao Nemanja Janković. On je nastupao pojedinačno i u paru i od ukupno 24 takmičara koliko je bilo u njegovoj kategoriji on...

Balkan kup G1

Tekvondo klub IMPERIUM je ucestvovao na Balkanskom kupu G1 koji se ove godine održao u Sarajevu. Okupio je preko 800 takmicara. Zorana Veljković - kadetkinja kluba - je zauzela prvo mesto i osvojila drugu zlatnu medalju posle evropskog prvenstva. Čestitamo Zorani i...

Elite Open 2023

Međunarodni turnir Elit open okupio je u Hali sportova 600 takmičara iz više od 50 klubova iz regiona u svim uzrasnim kategorijama. Naš tim je i ovog puta osvojio veliki broj medalja. Čestitamo svima koji su predstavljali naš tim.Ostvareni rezultati:BORBE1. Andrea...

Trofej Beograda 2023.

Ovogodišnji Trofej Beograda i Kup Beograda okupio je više od 500 takmičara u svim uzrasnim kategorijama u borbama i formama.Naš tim je u ukupnom plasmanu osvojio pehar za 3. mesto za forme u B klasi. Naši najmlađi članovi su u ukupnom plasmanu zauzeli 4...

Blog

Takmičarska trema

Da li ti se pred takmičenje dlanovi znoje i imaš čudan osećaj u stomaku? Da li ti srce lupa kao ludo i imaš osećaj kao da ne možeš da nadišeš dovoljno vazduha? Da li ti kroz glavu prolazi hiljade misli? Da li danima pre takmičenja razmišljaš o tome kakav ćeš biti i...

Instagram