IMPERIUM

VESTI

Prvenstvo Srbije za pionire 2020

06.11.2020. | Vesti

Dana 27.09.2020. u SC “Šumice” održano je prvenstvo Srbije za pionire 2020. u organizaciji TAS. Pridržavajući se svih propisanih mera i protokola za sprečavanje širenja infekcije  korona virusa, snage je  na takmičenju odmerio 301 pionir iz 42 kluba.

Pioniri našeg kluba postigli su sledeće rezultate:

Forme:
Ekipno 3.mesto za TK Imperium

Pojedinačno:
Mia Misić – zlatna medalja
Sonja Stojanović  – zlatna medalja
Gala Grubač – srebrna medalja
Nikola Anokić– srebrna medalja
Neda Milanović – bronzana medalja

Borbe:
Tim TK IMPERIUM
Jana Bursać, A – 40 – zlatna medalja
Zorana Veljković , A- 48– zlatna medalja

Tim TK  IMPERIUM PAZOVA
Aleksandra Djurić, A- 57  – srebrna medalja
Jana Stojanović , B- 27- zlatna medalja
Ksenija Savić  B, – 43  – srebrna medalja
Nina Grujić , B- 25 –  bronzana medalja
Nikolina Popržan,  B- 29 – bronzana medalja

Čestitamo svim takmičarima,  koji su učestvovali na turniru i trenerima koji su ih bodrili.

Podeli

Najnovije vesti

2. Sparta challenge

Nakon letnje pauze nas tim je započeo drugi deo sezone na 2. Sparta challenge održanom u Novom Sadu. Tim Imperium predstavljali su 8 takmičara i svi se kući vraćaju sa medaljama.Osvojili smo 4 zlata, 2 srebra I 2 bronze. Čestitamo takmičarima I nastavljamo dalje u...

Kup Srbije za kadete 2023

Na kupu Srbije za kadete održanom u Vršcu naš tim je učestvovao sa šest takmičara. Osvojili smo pet medalja. Čestitamo svim takmičarima na izuzetnoj borbenosti. Medalje su osvojili:1. Nina Mihajlovic 🥇2. Martina Kokotović 🥈3. Zorana Veljković 🥈4. Jana Bursać 🥈5. Jovan...

Evropsko juniorsko prvenstvu u Talinu

Na upravo završenom evropskom juniorskom prvenstvu u Talinu - takmičarka našeg kluba Nina Stojanović - osvojila je peto mesto ! Bravo Nina - idemo još jače sledeće sezone !!!

Pripreme za evropsko prvenstvo

Clanice naseg kluba Nina Stojanović i Zorana Veljković - uspešno su zavrsile pripreme za evropsko prvenstvo na kampu reprezentacije u Vrscu!

Kamp za mlade takmičare Beograda

U organizaciji Beogradske tekvondo asocijacije u Krupnju se u periodu 30.07.-07.08.2023. održava kamp za mlade takmičare Beograda. Na ovom kampu naš klub predstavljaju kadetkinja Jana Bursać i pionirke Teodora Janković i Milica Milisavljević. Želimo im lep provod na...

Blog

Takmičarska trema

Da li ti se pred takmičenje dlanovi znoje i imaš čudan osećaj u stomaku? Da li ti srce lupa kao ludo i imaš osećaj kao da ne možeš da nadišeš dovoljno vazduha? Da li ti kroz glavu prolazi hiljade misli? Da li danima pre takmičenja razmišljaš o tome kakav ćeš biti i...

Instagram