IMPERIUM

VESTI

Prvenstvo Srbije za seniore, junore i kadete 2020

20.09.2020. | Vesti

Na Stadionu Tašmajdan 20.09.2020 godine, posle više od šest meseci pauze koja je usledila zbog epidemije korona virusa, održano je prvo prvenstvo Srbije u borilačkim sportovima.
Uz poštovanje protokola, odnosno svih mera propisanih od strane struke, najbolji tekvondisti i paratekvondisti odmeravali su snage na šest borilišta, koja su bila postavljena na otvorenom.
U konkurenciji kadeta, juniora i seniora – njih 471 (369 u borbama i 102 u formama), naš klub je zauzeo ekipno treće mesto u kategoriji seniora i kadeta, kao i treće mesto u kategoriji formi (A i B klase).
 
U pojedinačnoj konkurenciji ostvareni su sledeće rezultati:
Borbe
 
Seniori
Dusan Bozanic ? – 68
Nadica Bozanic ? – 62
Nikola Bajic ?-68
Uros Velickovic ? +87
 
Juniori
Aleksandra Mitic ? -55
Marko Hreljac? -73
 
Kadeti
Djurdja Savic ? -41
Sergej Milanovic ? -65
Nina Stojanovic ? -47
Lazar Tomic ? -57
Anja Tic ? -55
Sara Bulatovic – B ? -47
 
Poomsae
Nemanja Jankovic ? Senior 1
Maksim Novotni ? Cadet 1
Dejan Mirosavljevic ? Senior 2
Masa Jovanovic ? Cadet 1
Masa – Maksim ?Cadet 1
Milica Korac ?Senior 1B
Podeli

Najnovije vesti

2. Sparta challenge

Nakon letnje pauze nas tim je započeo drugi deo sezone na 2. Sparta challenge održanom u Novom Sadu. Tim Imperium predstavljali su 8 takmičara i svi se kući vraćaju sa medaljama.Osvojili smo 4 zlata, 2 srebra I 2 bronze. Čestitamo takmičarima I nastavljamo dalje u...

Kup Srbije za kadete 2023

Na kupu Srbije za kadete održanom u Vršcu naš tim je učestvovao sa šest takmičara. Osvojili smo pet medalja. Čestitamo svim takmičarima na izuzetnoj borbenosti. Medalje su osvojili:1. Nina Mihajlovic 🥇2. Martina Kokotović 🥈3. Zorana Veljković 🥈4. Jana Bursać 🥈5. Jovan...

Evropsko juniorsko prvenstvu u Talinu

Na upravo završenom evropskom juniorskom prvenstvu u Talinu - takmičarka našeg kluba Nina Stojanović - osvojila je peto mesto ! Bravo Nina - idemo još jače sledeće sezone !!!

Pripreme za evropsko prvenstvo

Clanice naseg kluba Nina Stojanović i Zorana Veljković - uspešno su zavrsile pripreme za evropsko prvenstvo na kampu reprezentacije u Vrscu!

Kamp za mlade takmičare Beograda

U organizaciji Beogradske tekvondo asocijacije u Krupnju se u periodu 30.07.-07.08.2023. održava kamp za mlade takmičare Beograda. Na ovom kampu naš klub predstavljaju kadetkinja Jana Bursać i pionirke Teodora Janković i Milica Milisavljević. Želimo im lep provod na...

Blog

Takmičarska trema

Da li ti se pred takmičenje dlanovi znoje i imaš čudan osećaj u stomaku? Da li ti srce lupa kao ludo i imaš osećaj kao da ne možeš da nadišeš dovoljno vazduha? Da li ti kroz glavu prolazi hiljade misli? Da li danima pre takmičenja razmišljaš o tome kakav ćeš biti i...

Instagram