IMPERIUM

VESTI

Prvenstvo Srbije za seniore, junore i kadete 2020

20.09.2020. | Vesti

Na Stadionu Tašmajdan 20.09.2020 godine, posle više od šest meseci pauze koja je usledila zbog epidemije korona virusa, održano je prvo prvenstvo Srbije u borilačkim sportovima.
Uz poštovanje protokola, odnosno svih mera propisanih od strane struke, najbolji tekvondisti i paratekvondisti odmeravali su snage na šest borilišta, koja su bila postavljena na otvorenom.
U konkurenciji kadeta, juniora i seniora – njih 471 (369 u borbama i 102 u formama), naš klub je zauzeo ekipno treće mesto u kategoriji seniora i kadeta, kao i treće mesto u kategoriji formi (A i B klase).
 
U pojedinačnoj konkurenciji ostvareni su sledeće rezultati:
Borbe
 
Seniori
Dusan Bozanic ? – 68
Nadica Bozanic ? – 62
Nikola Bajic ?-68
Uros Velickovic ? +87
 
Juniori
Aleksandra Mitic ? -55
Marko Hreljac? -73
 
Kadeti
Djurdja Savic ? -41
Sergej Milanovic ? -65
Nina Stojanovic ? -47
Lazar Tomic ? -57
Anja Tic ? -55
Sara Bulatovic – B ? -47
 
Poomsae
Nemanja Jankovic ? Senior 1
Maksim Novotni ? Cadet 1
Dejan Mirosavljevic ? Senior 2
Masa Jovanovic ? Cadet 1
Masa – Maksim ?Cadet 1
Milica Korac ?Senior 1B
Podeli

Najnovije vesti

ExYu Open 2023

Poslednji turnir u 2023 godini Ex Yu open održan je u Hali sportova. Tim Imperium je osvojio 6 medalja. Kadetkinja Zorana Veljković je proglašena za najbolju takmičarku turnira. Čestitamo svima koji su predstavljali klub. Sledi pauza a sledeće godine nastavljamo sa...

Evropsko prvenstvo – Forme

Na upravo završenom Evropskom prvenstvu u formama koje je održano u Insbruku a koje je okupilo 470 takmičara iz cele Evrope naš klub je predstavljao Nemanja Janković. On je nastupao pojedinačno i u paru i od ukupno 24 takmičara koliko je bilo u njegovoj kategoriji on...

Balkan kup G1

Tekvondo klub IMPERIUM je ucestvovao na Balkanskom kupu G1 koji se ove godine održao u Sarajevu. Okupio je preko 800 takmicara. Zorana Veljković - kadetkinja kluba - je zauzela prvo mesto i osvojila drugu zlatnu medalju posle evropskog prvenstva. Čestitamo Zorani i...

Elite Open 2023

Međunarodni turnir Elit open okupio je u Hali sportova 600 takmičara iz više od 50 klubova iz regiona u svim uzrasnim kategorijama. Naš tim je i ovog puta osvojio veliki broj medalja. Čestitamo svima koji su predstavljali naš tim.Ostvareni rezultati:BORBE1. Andrea...

Trofej Beograda 2023.

Ovogodišnji Trofej Beograda i Kup Beograda okupio je više od 500 takmičara u svim uzrasnim kategorijama u borbama i formama.Naš tim je u ukupnom plasmanu osvojio pehar za 3. mesto za forme u B klasi. Naši najmlađi članovi su u ukupnom plasmanu zauzeli 4...

Blog

Takmičarska trema

Da li ti se pred takmičenje dlanovi znoje i imaš čudan osećaj u stomaku? Da li ti srce lupa kao ludo i imaš osećaj kao da ne možeš da nadišeš dovoljno vazduha? Da li ti kroz glavu prolazi hiljade misli? Da li danima pre takmičenja razmišljaš o tome kakav ćeš biti i...

Instagram