IMPERIUM

VESTI

Prvenstvo Srbije za seniore, junore i kadete 2020

20.09.2020. | Vesti

Na Stadionu Tašmajdan 20.09.2020 godine, posle više od šest meseci pauze koja je usledila zbog epidemije korona virusa, održano je prvo prvenstvo Srbije u borilačkim sportovima.
Uz poštovanje protokola, odnosno svih mera propisanih od strane struke, najbolji tekvondisti i paratekvondisti odmeravali su snage na šest borilišta, koja su bila postavljena na otvorenom.
U konkurenciji kadeta, juniora i seniora – njih 471 (369 u borbama i 102 u formama), naš klub je zauzeo ekipno treće mesto u kategoriji seniora i kadeta, kao i treće mesto u kategoriji formi (A i B klase).
U pojedinačnoj konkurenciji ostvareni su sledeće rezultati:
Borbe
Seniori
Dusan Bozanic 🥇 – 68
Nadica Bozanic 🥇 – 62
Nikola Bajic 🥉-68
Uros Velickovic 🥉 +87
Juniori
Aleksandra Mitic 🥇 -55
Marko Hreljac🥉 -73
Kadeti
Djurdja Savic 🥇 -41
Sergej Milanovic 🥇 -65
Nina Stojanovic 🥈 -47
Lazar Tomic 🥈 -57
Anja Tic 🥉 -55
Sara Bulatovic – B 🥇 -47
Poomsae
Nemanja Jankovic 🥇 Senior 1
Maksim Novotni 🥇 Cadet 1
Dejan Mirosavljevic 🥈 Senior 2
Masa Jovanovic 🥈 Cadet 1
Masa – Maksim 🥇Cadet 1
Milica Korac 🥇Senior 1B
Podeli

Najnovije vesti

Prvenstvo Beograda 2021.

U Beogradu 19. 06. 2021. godine održano je "Prvenstvo Beograda 2021." . Na ovom takmičenju, koje je okupilo 391 takmičara iz 15 beogradskih klubova, članovi našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate: Ekipni plasman u BORBAMA:  Ekipno 3. mesto u seniorima A klase,...

Imperium Pazova Open

U Novoj Pazovi, 05. 06. 2021. naš klub je organizovao takmičenje pod nazivom " Imperium Pazova Open" na kom je nastupilo 527 takmičara iz 37 klubova i 4 zemlje iz regiona! Na ovom takmičenju, takmičari našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate: Borbe ( kyrogi ):...

Prvenstvo Srbije – seniori i paratekvondo

U Kragujevcu, 23. 05. 2021. održano je "Prvenstvo Srbije - seniori i paratekvondo ". Na ovom takmičenju, koje je okupilo 110 takmičara iz 34 kluba nastupio je i tim TK  "Imperium" . Takmičari našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate: Dušan Božanić, senior A klasa -...

5. Asteriks kup

U Nišu 22.05.2021. održan je 5. Asteriks kup. Na ovom međunarodnom turniru koji je okupio 864 takmičara i 97 klubova iz 18 zemalja nastupio je i tim TK "Imperium". Takmičari našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate: Nina Stojanović, kadet A klasa - prvo mesto,...

Prvenstvo Srbije za pionire i juniore

U Beogradu, 15. 05. 2021. održano je "Prvenstvo Srbije za pionire i juniore ". Na ovom takmičenju, koje je okupilo 719 takmičara iz 54 kluba nastupio je i tim TK  "Imperium" . Takmičari našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate: Nina Grujić pionir A - 1. mesto Mina...

Blog

Takmičarska trema

Da li ti se pred takmičenje dlanovi znoje i imaš čudan osećaj u stomaku? Da li ti srce lupa kao ludo i imaš osećaj kao da ne možeš da nadišeš dovoljno vazduha? Da li ti kroz glavu prolazi hiljade misli? Da li danima pre takmičenja razmišljaš o tome kakav ćeš biti i...

Instagram