IMPERIUM

VESTI

Prvenstvo Srbije -Juniori i forme

29.03.2022. | Vesti

Prvenstvo Srbije -Juniori i forme 2022.

Forme (poomsae):

Drugo mesto ekipno u formama B klase 🏆

Najbolji takmičar u formama A klase – Nemanja Janković 🏆

Pojedinačno:
Nemanja Janković – senior 1A 🥇
Katarina Lasković – junior1A🥇
Isidora CincarPoposki -junior1B🥇
Nemanja Manić -junior1B 🥇
Maša Jovanović -kadet1A 🥈
Maša Piper -kadet1B 🥇
Anastasija Radojević -kadet 1B🥉
Lena Lazarević -pionir 1B 🥇
Petar Kačarević -pionir 1B 🥇
Ivona Kokotović -pionir 1B🥈
Nikola Ilić -pionir 1B 🥈
Petar Janković – pionir 1B 🥉
Andrea Šćekić -pionir 2B 🥉
Nina Mihajlović -pionir 2B 🥇
Milica Milisavljević -pionir 2B 🥉
Mateja CincarPoposki -pionir2B🥉
Vanja Božanić -pionir 2B 🥉
Martina Kokotović -pionir 2B 🥉

Par:
Isidora C. -P. i Nemanja M. -juniori🥇
Tara M. i Petar K. -pioniri B🥉

Tim:
Relja V.- Vanja B.-Strahinja S. -pioniri B 🥇
Milica P.-Milica M.-Nina M.- pioniri B 🥇
Andrea Š-Una G.-Lena I. -pioniri B🥉

Čestitamo našim takmičarima na odličnom uspehu! 🏆🥋

Podeli

Najnovije vesti

2. Sparta challenge

Nakon letnje pauze nas tim je započeo drugi deo sezone na 2. Sparta challenge održanom u Novom Sadu. Tim Imperium predstavljali su 8 takmičara i svi se kući vraćaju sa medaljama.Osvojili smo 4 zlata, 2 srebra I 2 bronze. Čestitamo takmičarima I nastavljamo dalje u...

Kup Srbije za kadete 2023

Na kupu Srbije za kadete održanom u Vršcu naš tim je učestvovao sa šest takmičara. Osvojili smo pet medalja. Čestitamo svim takmičarima na izuzetnoj borbenosti. Medalje su osvojili:1. Nina Mihajlovic 🥇2. Martina Kokotović 🥈3. Zorana Veljković 🥈4. Jana Bursać 🥈5. Jovan...

Evropsko juniorsko prvenstvu u Talinu

Na upravo završenom evropskom juniorskom prvenstvu u Talinu - takmičarka našeg kluba Nina Stojanović - osvojila je peto mesto ! Bravo Nina - idemo još jače sledeće sezone !!!

Pripreme za evropsko prvenstvo

Clanice naseg kluba Nina Stojanović i Zorana Veljković - uspešno su zavrsile pripreme za evropsko prvenstvo na kampu reprezentacije u Vrscu!

Kamp za mlade takmičare Beograda

U organizaciji Beogradske tekvondo asocijacije u Krupnju se u periodu 30.07.-07.08.2023. održava kamp za mlade takmičare Beograda. Na ovom kampu naš klub predstavljaju kadetkinja Jana Bursać i pionirke Teodora Janković i Milica Milisavljević. Želimo im lep provod na...

Blog

Takmičarska trema

Da li ti se pred takmičenje dlanovi znoje i imaš čudan osećaj u stomaku? Da li ti srce lupa kao ludo i imaš osećaj kao da ne možeš da nadišeš dovoljno vazduha? Da li ti kroz glavu prolazi hiljade misli? Da li danima pre takmičenja razmišljaš o tome kakav ćeš biti i...

Instagram