IMPERIUM

VESTI

Prvenstvo Beograda u formama 2023

31.05.2023. | Vesti

Na prvenstvu Beograda u formama naš tim je u ekipnom plasmanu u A klasi zauzeo 2. mesto a u B klasi 1. mesto.
Za najbolje takmičare u formama proglašeni su naši takmičari Katarina Lasković i Nemanja Janković. Čestitamo svim takmičarima koji su učinili da naš klub završi prvenstvo sa dva osvojena pehara.

Osvajači medalja:

A klasa:
Dejan Mirosavljević zlato
Maša Jovanović zlato
Katarina Lasković zlato
Nemanja Janković zlato
Lasković K. – Janković N. zlato

B klasa:
Saša Stojanović zlato
Una Glišić srebro
Jovana Vukelić bronza
Sonja Tošić bronza
Lena Ilić zlato
Nikola Simatković zlato
Iva Topalović zlato
Teodora Vučinić srebro
Anja Polić bronza
Maša Piper zlato.

Podeli

Najnovije vesti

2. Sparta challenge

Nakon letnje pauze nas tim je započeo drugi deo sezone na 2. Sparta challenge održanom u Novom Sadu. Tim Imperium predstavljali su 8 takmičara i svi se kući vraćaju sa medaljama.Osvojili smo 4 zlata, 2 srebra I 2 bronze. Čestitamo takmičarima I nastavljamo dalje u...

Kup Srbije za kadete 2023

Na kupu Srbije za kadete održanom u Vršcu naš tim je učestvovao sa šest takmičara. Osvojili smo pet medalja. Čestitamo svim takmičarima na izuzetnoj borbenosti. Medalje su osvojili:1. Nina Mihajlovic 🥇2. Martina Kokotović 🥈3. Zorana Veljković 🥈4. Jana Bursać 🥈5. Jovan...

Evropsko juniorsko prvenstvu u Talinu

Na upravo završenom evropskom juniorskom prvenstvu u Talinu - takmičarka našeg kluba Nina Stojanović - osvojila je peto mesto ! Bravo Nina - idemo još jače sledeće sezone !!!

Pripreme za evropsko prvenstvo

Clanice naseg kluba Nina Stojanović i Zorana Veljković - uspešno su zavrsile pripreme za evropsko prvenstvo na kampu reprezentacije u Vrscu!

Kamp za mlade takmičare Beograda

U organizaciji Beogradske tekvondo asocijacije u Krupnju se u periodu 30.07.-07.08.2023. održava kamp za mlade takmičare Beograda. Na ovom kampu naš klub predstavljaju kadetkinja Jana Bursać i pionirke Teodora Janković i Milica Milisavljević. Želimo im lep provod na...

Blog

Takmičarska trema

Da li ti se pred takmičenje dlanovi znoje i imaš čudan osećaj u stomaku? Da li ti srce lupa kao ludo i imaš osećaj kao da ne možeš da nadišeš dovoljno vazduha? Da li ti kroz glavu prolazi hiljade misli? Da li danima pre takmičenja razmišljaš o tome kakav ćeš biti i...

Instagram