IMPERIUM

VESTI

Prvenstvo Beograda u borbama 2023

04.06.2023. | Vesti

Prvenstvo Beograda u borbama održalo se u SC Šumice.
 
Rezultati:
☆ Zlatna medalja 🥇
1. Zorana Veljković
2. Teodora Janković
3. Petar Janković
4. Lazar Tomić
5. Nikola Ilić
6. Nina Perić
7. Nina Mihajlović
8. Andrea Šćekić
9. Tara Milisavljević
10. Jovan Bogdanović
 
☆ Srebrna medalja 🥈
1. Milica Milisavljević
2. Ivona Kokotović
3. Sergej Milanović
4. Uroš Nikolić
5. Milica Popović
6. Dubravka Aleksić
 
☆ Bronzana medalja 🥉
1. Lara Milošević
2. Jana Bursać
3. Martina Kokotović
4. Gala Grubač
5. Ilija Milanović
6. Ognjana Aleksić
7. Jakov Dragović
Podeli

Najnovije vesti

2. Sparta challenge

Nakon letnje pauze nas tim je započeo drugi deo sezone na 2. Sparta challenge održanom u Novom Sadu. Tim Imperium predstavljali su 8 takmičara i svi se kući vraćaju sa medaljama.Osvojili smo 4 zlata, 2 srebra I 2 bronze. Čestitamo takmičarima I nastavljamo dalje u...

Kup Srbije za kadete 2023

Na kupu Srbije za kadete održanom u Vršcu naš tim je učestvovao sa šest takmičara. Osvojili smo pet medalja. Čestitamo svim takmičarima na izuzetnoj borbenosti. Medalje su osvojili:1. Nina Mihajlovic 🥇2. Martina Kokotović 🥈3. Zorana Veljković 🥈4. Jana Bursać 🥈5. Jovan...

Evropsko juniorsko prvenstvu u Talinu

Na upravo završenom evropskom juniorskom prvenstvu u Talinu - takmičarka našeg kluba Nina Stojanović - osvojila je peto mesto ! Bravo Nina - idemo još jače sledeće sezone !!!

Pripreme za evropsko prvenstvo

Clanice naseg kluba Nina Stojanović i Zorana Veljković - uspešno su zavrsile pripreme za evropsko prvenstvo na kampu reprezentacije u Vrscu!

Kamp za mlade takmičare Beograda

U organizaciji Beogradske tekvondo asocijacije u Krupnju se u periodu 30.07.-07.08.2023. održava kamp za mlade takmičare Beograda. Na ovom kampu naš klub predstavljaju kadetkinja Jana Bursać i pionirke Teodora Janković i Milica Milisavljević. Želimo im lep provod na...

Blog

Takmičarska trema

Da li ti se pred takmičenje dlanovi znoje i imaš čudan osećaj u stomaku? Da li ti srce lupa kao ludo i imaš osećaj kao da ne možeš da nadišeš dovoljno vazduha? Da li ti kroz glavu prolazi hiljade misli? Da li danima pre takmičenja razmišljaš o tome kakav ćeš biti i...

Instagram