IMPERIUM

VESTI

Prvenstvo Beograda 2021.

21.06.2021. | Vesti

U Beogradu 19. 06. 2021. godine održano je “Prvenstvo Beograda 2021.” . Na ovom takmičenju, koje je okupilo 391 takmičara iz 15 beogradskih klubova, članovi našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate:

Ekipni plasman u BORBAMA: 

Ekipno 3. mesto u seniorima A klase,

Ekipno 3. mesto u pionirima B klase.

Ekipni plasman u FORMAMA:

Ekipno 3. mesto u B klasi

Ekipno 3. mesto u A klasi

BORBE ( Kyrogi ):

Nadica Božanić, senior A klasa 1. mesto,

Nikola Bajić, senior A klasa 1. mesto,

Konstantin Jokić, junior A klasa 1. mesto,

Sara Bulatović, junior A klasa 2. mesto,

Sergej Milanović, junior A klasa 3. mesto,

Lazar Tomić, kadet A klasa 1. mesto,

Jana Bursać, kadet A klasa 2. mesto,

Tijana Bošković, kadet A klasa 2. mesto,

Fiona Dacić, kadet A klasa 3. mesto,

Nina Stojanović, kadet A klasa 3. mesto

Sara Hadžistević, pionir A klasa 3. mesto,

Ilija Milanović, pionir B klasa 1. mesto,

Neda Milanović, pionir B klasa 1. mesto,

Andrej Bursać, pionir B klasa 1. mesto,

Gala Grubač, pionir B klasa 1. mesto,

Martina Kokotović, pionir B klasa 2. mesto,

Andjela Gajović, pionr B kalsa 2. mesto,

Mihajlo Kozma, pionir B klasa 2. mesto,

Jelena Brkić, pionr B klasa 3. mesto,

FORME ( Pomsae ):

Nemanja Janković, senior A klasa 1. mesto

Katarina Lasković, junior A klasa 1. mesto pojedinačno, 1. mesto u paru,

Maksim Novotni, junior A klasa 2. mesto pojedinačno, 1. mesto u paru,

Maša Jovanović, kadet A klasa 3. mesto,

Nikola Anokić, pionir B klasa 1. mesto,

Tara Milisavljević pionir B klasa 1. mesto,

Petar Kačarević, pionir B klasa 1. mesto,

Maša Piper, pionir B klasa 1. mesto,

Aleksandar Brkić, pionir B klasa 2. mesto,

Milica Milisavljević, pionir B klasa 2. mesto,

Katarina Štilić, pionir B klasa 3. mesto,

Zorana Veljković, pionir B klasa 3. mesto,

Stefan Sindobad, pionir B klasa 3. mesto,

Jakov Dragović, pionir B klasa 3. mesto,

Najbolji takmičari u borbama:

Nikola Bajić ( seniori A klasa, muškarci )

Ilija Milanović ( pioniri ( 8-9 ) B klasa ,dečaci )

Neda Milanović ( pioniri (8-9) B klasa, devojčice )

Podeli

Najnovije vesti

BRONZA SIJA KAO ZLATO

Prvog dana Evropskog prvenstva do 21 godine u Talinu u Estoniji, takmičarka našeg kluba Nadica Božanić, osvojila je prvu medalju za Srbiju u kategoriji do 73kg. U prvom kolu, Nadica je lako savladala takmičarku iz Turske Uzuncarad Jaran, rezultatom 22:13, da bi u...

Imperium Pazova Open

U Novoj Pazovi, 05. 06. 2021. naš klub je organizovao takmičenje pod nazivom " Imperium Pazova Open" na kom je nastupilo 527 takmičara iz 37 klubova i 4 zemlje iz regiona! Na ovom takmičenju, takmičari našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate: Borbe ( kyrogi ):...

Prvenstvo Srbije – seniori i paratekvondo

U Kragujevcu, 23. 05. 2021. održano je "Prvenstvo Srbije - seniori i paratekvondo ". Na ovom takmičenju, koje je okupilo 110 takmičara iz 34 kluba nastupio je i tim TK  "Imperium" . Takmičari našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate: Dušan Božanić, senior A klasa -...

5. Asteriks kup

U Nišu 22.05.2021. održan je 5. Asteriks kup. Na ovom međunarodnom turniru koji je okupio 864 takmičara i 97 klubova iz 18 zemalja nastupio je i tim TK "Imperium". Takmičari našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate: Nina Stojanović, kadet A klasa - prvo mesto,...

Prvenstvo Srbije za pionire i juniore

U Beogradu, 15. 05. 2021. održano je "Prvenstvo Srbije za pionire i juniore ". Na ovom takmičenju, koje je okupilo 719 takmičara iz 54 kluba nastupio je i tim TK  "Imperium" . Takmičari našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate: Nina Grujić pionir A - 1. mesto Mina...

Blog

Takmičarska trema

Da li ti se pred takmičenje dlanovi znoje i imaš čudan osećaj u stomaku? Da li ti srce lupa kao ludo i imaš osećaj kao da ne možeš da nadišeš dovoljno vazduha? Da li ti kroz glavu prolazi hiljade misli? Da li danima pre takmičenja razmišljaš o tome kakav ćeš biti i...

Instagram