IMPERIUM

VESTI

Prvenstvo Beograda 2021.

21.06.2021. | Vesti

U Beogradu 19. 06. 2021. godine održano je “Prvenstvo Beograda 2021.” . Na ovom takmičenju, koje je okupilo 391 takmičara iz 15 beogradskih klubova, članovi našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate:

Ekipni plasman u BORBAMA: 

Ekipno 3. mesto u seniorima A klase,

Ekipno 3. mesto u pionirima B klase.

Ekipni plasman u FORMAMA:

Ekipno 3. mesto u B klasi

Ekipno 3. mesto u A klasi

BORBE ( Kyrogi ):

Nadica Božanić, senior A klasa 1. mesto,

Nikola Bajić, senior A klasa 1. mesto,

Konstantin Jokić, junior A klasa 1. mesto,

Sara Bulatović, junior A klasa 2. mesto,

Sergej Milanović, junior A klasa 3. mesto,

Lazar Tomić, kadet A klasa 1. mesto,

Jana Bursać, kadet A klasa 2. mesto,

Tijana Bošković, kadet A klasa 2. mesto,

Fiona Dacić, kadet A klasa 3. mesto,

Nina Stojanović, kadet A klasa 3. mesto

Sara Hadžistević, pionir A klasa 3. mesto,

Ilija Milanović, pionir B klasa 1. mesto,

Neda Milanović, pionir B klasa 1. mesto,

Andrej Bursać, pionir B klasa 1. mesto,

Gala Grubač, pionir B klasa 1. mesto,

Martina Kokotović, pionir B klasa 2. mesto,

Andjela Gajović, pionr B kalsa 2. mesto,

Mihajlo Kozma, pionir B klasa 2. mesto,

Jelena Brkić, pionr B klasa 3. mesto,

FORME ( Pomsae ):

Nemanja Janković, senior A klasa 1. mesto

Katarina Lasković, junior A klasa 1. mesto pojedinačno, 1. mesto u paru,

Maksim Novotni, junior A klasa 2. mesto pojedinačno, 1. mesto u paru,

Maša Jovanović, kadet A klasa 3. mesto,

Nikola Anokić, pionir B klasa 1. mesto,

Tara Milisavljević pionir B klasa 1. mesto,

Petar Kačarević, pionir B klasa 1. mesto,

Maša Piper, pionir B klasa 1. mesto,

Aleksandar Brkić, pionir B klasa 2. mesto,

Milica Milisavljević, pionir B klasa 2. mesto,

Katarina Štilić, pionir B klasa 3. mesto,

Zorana Veljković, pionir B klasa 3. mesto,

Stefan Sindobad, pionir B klasa 3. mesto,

Jakov Dragović, pionir B klasa 3. mesto,

Najbolji takmičari u borbama:

Nikola Bajić ( seniori A klasa, muškarci )

Ilija Milanović ( pioniri ( 8-9 ) B klasa ,dečaci )

Neda Milanović ( pioniri (8-9) B klasa, devojčice )

 

Podeli

Najnovije vesti

ExYu Open 2023

Poslednji turnir u 2023 godini Ex Yu open održan je u Hali sportova. Tim Imperium je osvojio 6 medalja. Kadetkinja Zorana Veljković je proglašena za najbolju takmičarku turnira. Čestitamo svima koji su predstavljali klub. Sledi pauza a sledeće godine nastavljamo sa...

Evropsko prvenstvo – Forme

Na upravo završenom Evropskom prvenstvu u formama koje je održano u Insbruku a koje je okupilo 470 takmičara iz cele Evrope naš klub je predstavljao Nemanja Janković. On je nastupao pojedinačno i u paru i od ukupno 24 takmičara koliko je bilo u njegovoj kategoriji on...

Balkan kup G1

Tekvondo klub IMPERIUM je ucestvovao na Balkanskom kupu G1 koji se ove godine održao u Sarajevu. Okupio je preko 800 takmicara. Zorana Veljković - kadetkinja kluba - je zauzela prvo mesto i osvojila drugu zlatnu medalju posle evropskog prvenstva. Čestitamo Zorani i...

Elite Open 2023

Međunarodni turnir Elit open okupio je u Hali sportova 600 takmičara iz više od 50 klubova iz regiona u svim uzrasnim kategorijama. Naš tim je i ovog puta osvojio veliki broj medalja. Čestitamo svima koji su predstavljali naš tim.Ostvareni rezultati:BORBE1. Andrea...

Trofej Beograda 2023.

Ovogodišnji Trofej Beograda i Kup Beograda okupio je više od 500 takmičara u svim uzrasnim kategorijama u borbama i formama.Naš tim je u ukupnom plasmanu osvojio pehar za 3. mesto za forme u B klasi. Naši najmlađi članovi su u ukupnom plasmanu zauzeli 4...

Blog

Takmičarska trema

Da li ti se pred takmičenje dlanovi znoje i imaš čudan osećaj u stomaku? Da li ti srce lupa kao ludo i imaš osećaj kao da ne možeš da nadišeš dovoljno vazduha? Da li ti kroz glavu prolazi hiljade misli? Da li danima pre takmičenja razmišljaš o tome kakav ćeš biti i...

Instagram