IMPERIUM

VESTI

Prvenstvo Beograda 2020. za pionire, kadete, juniore i seniore

06.11.2020. | Vesti

Dana 17.10.2020. u sportskoj dvorani “Ranko Žeravica” održano je Prvenstvo Beograda 2020. za pionire, kadete, juniore i seniore. Na turniru je učestvovalo 275 takmičara iz 14 klubova, koji su se takmičili u formama i borbama. Takmičenje je održano u skladu sa svim pravilima i preporukama Kriznog štaba RS za borbu i prevenciju protiv korona virusa.

I na ovom takmičenju, takmičari našeg kluba nastavljaju da nižu uspehe, kako ekipno, tako i pojedinačno.

U borbama, TK “Imperium” je osvojio ekipno drugo mesto u kategoriji seniora (A klasa) i ekipno treće mesto u kategoriji kadeta (A klasa).

Takođe, naš klub osvaja dva ekipna treća mesta u formama, jedno u A i drugo u B klasi.

U pojedinačnoj konkurenciji ostvareni su sledeći rezultati:

Borbe:

 • Nikola Bajić,  senior – zlatna medalja
 • Jasmin Janković , senior– zlatna medalja
 • Sergej Milanović,  – zlatna medalja
 • Sara Bulatović – zlatna medalja
 • Zorana Veljković – zlatna medalja
 • Jana Bursać – zlatna medalja
 • Nina Stojanović – srebrna medalja
 • Fiona Dacić – bronzana medalja
 • Lazar Tomić – bronzana medalja

 

Forme :

 • Dejan Mirosavljević, senior A – zlatna medalja
 • Nemanja Janković,  senior A– zlatna medalja
 • Jasmin Janković,  senior A – bronzana medalja
 • Aleksandar  Vasiljević,  kadet A– zlatna medalja
 • Nikola Anokicć, pionir B – zlatna medalja
 • Neda Milanović,  pionir B – zlatna medalja
 • Sanja Stojanović, pionir B – srebrna medalja
 • Anđela Gajović, pionir B – srebrna medalja
 • Uroš Nikolić, pionir B – srebrna medalja
 • Mia Mišić, pionir B – srebrna medalja
 • Gala Grubač, pionir B – bronza

Naši članovi: senior Nikola Bajić, kadetkinja Sara Bulatović, pionirka  (10 -11 godina) Zorana Veljković , proglašeni su za najuspešnije takmičare i takmičarke A klase, svako u svojoj kategoriji.

Podeli

Najnovije vesti

ExYu Open 2023

Poslednji turnir u 2023 godini Ex Yu open održan je u Hali sportova. Tim Imperium je osvojio 6 medalja. Kadetkinja Zorana Veljković je proglašena za najbolju takmičarku turnira. Čestitamo svima koji su predstavljali klub. Sledi pauza a sledeće godine nastavljamo sa...

Evropsko prvenstvo – Forme

Na upravo završenom Evropskom prvenstvu u formama koje je održano u Insbruku a koje je okupilo 470 takmičara iz cele Evrope naš klub je predstavljao Nemanja Janković. On je nastupao pojedinačno i u paru i od ukupno 24 takmičara koliko je bilo u njegovoj kategoriji on...

Balkan kup G1

Tekvondo klub IMPERIUM je ucestvovao na Balkanskom kupu G1 koji se ove godine održao u Sarajevu. Okupio je preko 800 takmicara. Zorana Veljković - kadetkinja kluba - je zauzela prvo mesto i osvojila drugu zlatnu medalju posle evropskog prvenstva. Čestitamo Zorani i...

Elite Open 2023

Međunarodni turnir Elit open okupio je u Hali sportova 600 takmičara iz više od 50 klubova iz regiona u svim uzrasnim kategorijama. Naš tim je i ovog puta osvojio veliki broj medalja. Čestitamo svima koji su predstavljali naš tim.Ostvareni rezultati:BORBE1. Andrea...

Trofej Beograda 2023.

Ovogodišnji Trofej Beograda i Kup Beograda okupio je više od 500 takmičara u svim uzrasnim kategorijama u borbama i formama.Naš tim je u ukupnom plasmanu osvojio pehar za 3. mesto za forme u B klasi. Naši najmlađi članovi su u ukupnom plasmanu zauzeli 4...

Blog

Takmičarska trema

Da li ti se pred takmičenje dlanovi znoje i imaš čudan osećaj u stomaku? Da li ti srce lupa kao ludo i imaš osećaj kao da ne možeš da nadišeš dovoljno vazduha? Da li ti kroz glavu prolazi hiljade misli? Da li danima pre takmičenja razmišljaš o tome kakav ćeš biti i...

Instagram