IMPERIUM

VESTI

Prvenstvo Beograda 2020. za pionire, kadete, juniore i seniore

06.11.2020. | Vesti

Dana 17.10.2020. u sportskoj dvorani “Ranko Žeravica” održano je Prvenstvo Beograda 2020. za pionire, kadete, juniore i seniore. Na turniru je učestvovalo 275 takmičara iz 14 klubova, koji su se takmičili u formama i borbama. Takmičenje je održano u skladu sa svim pravilima i preporukama Kriznog štaba RS za borbu i prevenciju protiv korona virusa.

I na ovom takmičenju, takmičari našeg kluba nastavljaju da nižu uspehe, kako ekipno, tako i pojedinačno.

U borbama, TK “Imperium” je osvojio ekipno drugo mesto u kategoriji seniora (A klasa) i ekipno treće mesto u kategoriji kadeta (A klasa).

Takođe, naš klub osvaja dva ekipna treća mesta u formama, jedno u A i drugo u B klasi.

U pojedinačnoj konkurenciji ostvareni su sledeći rezultati:

Borbe:

 • Nikola Bajić,  senior – zlatna medalja
 • Jasmin Janković , senior– zlatna medalja
 • Sergej Milanović,  – zlatna medalja
 • Sara Bulatović – zlatna medalja
 • Zorana Veljković – zlatna medalja
 • Jana Bursać – zlatna medalja
 • Nina Stojanović – srebrna medalja
 • Fiona Dacić – bronzana medalja
 • Lazar Tomić – bronzana medalja

 

Forme :

 • Dejan Mirosavljević, senior A – zlatna medalja
 • Nemanja Janković,  senior A– zlatna medalja
 • Jasmin Janković,  senior A – bronzana medalja
 • Aleksandar  Vasiljević,  kadet A– zlatna medalja
 • Nikola Anokicć, pionir B – zlatna medalja
 • Neda Milanović,  pionir B – zlatna medalja
 • Sanja Stojanović, pionir B – srebrna medalja
 • Anđela Gajović, pionir B – srebrna medalja
 • Uroš Nikolić, pionir B – srebrna medalja
 • Mia Mišić, pionir B – srebrna medalja
 • Gala Grubač, pionir B – bronza

Naši članovi: senior Nikola Bajić, kadetkinja Sara Bulatović, pionirka  (10 -11 godina) Zorana Veljković , proglašeni su za najuspešnije takmičare i takmičarke A klase, svako u svojoj kategoriji.

Podeli

Najnovije vesti

2. Sparta challenge

Nakon letnje pauze nas tim je započeo drugi deo sezone na 2. Sparta challenge održanom u Novom Sadu. Tim Imperium predstavljali su 8 takmičara i svi se kući vraćaju sa medaljama.Osvojili smo 4 zlata, 2 srebra I 2 bronze. Čestitamo takmičarima I nastavljamo dalje u...

Kup Srbije za kadete 2023

Na kupu Srbije za kadete održanom u Vršcu naš tim je učestvovao sa šest takmičara. Osvojili smo pet medalja. Čestitamo svim takmičarima na izuzetnoj borbenosti. Medalje su osvojili:1. Nina Mihajlovic 🥇2. Martina Kokotović 🥈3. Zorana Veljković 🥈4. Jana Bursać 🥈5. Jovan...

Evropsko juniorsko prvenstvu u Talinu

Na upravo završenom evropskom juniorskom prvenstvu u Talinu - takmičarka našeg kluba Nina Stojanović - osvojila je peto mesto ! Bravo Nina - idemo još jače sledeće sezone !!!

Pripreme za evropsko prvenstvo

Clanice naseg kluba Nina Stojanović i Zorana Veljković - uspešno su zavrsile pripreme za evropsko prvenstvo na kampu reprezentacije u Vrscu!

Kamp za mlade takmičare Beograda

U organizaciji Beogradske tekvondo asocijacije u Krupnju se u periodu 30.07.-07.08.2023. održava kamp za mlade takmičare Beograda. Na ovom kampu naš klub predstavljaju kadetkinja Jana Bursać i pionirke Teodora Janković i Milica Milisavljević. Želimo im lep provod na...

Blog

Takmičarska trema

Da li ti se pred takmičenje dlanovi znoje i imaš čudan osećaj u stomaku? Da li ti srce lupa kao ludo i imaš osećaj kao da ne možeš da nadišeš dovoljno vazduha? Da li ti kroz glavu prolazi hiljade misli? Da li danima pre takmičenja razmišljaš o tome kakav ćeš biti i...

Instagram