IMPERIUM

VESTI

Prvenstvo Beograda 2020. za pionire, kadete, juniore i seniore

06.11.2020. | Vesti

Dana 17.10.2020. u sportskoj dvorani “Ranko Žeravica” održano je Prvenstvo Beograda 2020. za pionire, kadete, juniore i seniore. Na turniru je učestvovalo 275 takmičara iz 14 klubova, koji su se takmičili u formama i borbama. Takmičenje je održano u skladu sa svim pravilima i preporukama Kriznog štaba RS za borbu i prevenciju protiv korona virusa.

I na ovom takmičenju, takmičari našeg kluba nastavljaju da nižu uspehe, kako ekipno, tako i pojedinačno.

U borbama, TK “Imperium” je osvojio ekipno drugo mesto u kategoriji seniora (A klasa) i ekipno treće mesto u kategoriji kadeta (A klasa).

Takođe, naš klub osvaja dva ekipna treća mesta u formama, jedno u A i drugo u B klasi.

U pojedinačnoj konkurenciji ostvareni su sledeći rezultati:

Borbe:

 • Nikola Bajić,  senior – zlatna medalja
 • Jasmin Janković , senior– zlatna medalja
 • Sergej Milanović,  – zlatna medalja
 • Sara Bulatović – zlatna medalja
 • Zorana Veljković – zlatna medalja
 • Jana Bursać – zlatna medalja
 • Nina Stojanović – srebrna medalja
 • Fiona Dacić – bronzana medalja
 • Lazar Tomić – bronzana medalja

 

Forme :

 • Dejan Mirosavljević, senior A – zlatna medalja
 • Nemanja Janković,  senior A– zlatna medalja
 • Jasmin Janković,  senior A – bronzana medalja
 • Aleksandar  Vasiljević,  kadet A– zlatna medalja
 • Nikola Anokicć, pionir B – zlatna medalja
 • Neda Milanović,  pionir B – zlatna medalja
 • Sanja Stojanović, pionir B – srebrna medalja
 • Anđela Gajović, pionir B – srebrna medalja
 • Uroš Nikolić, pionir B – srebrna medalja
 • Mia Mišić, pionir B – srebrna medalja
 • Gala Grubač, pionir B – bronza

Naši članovi: senior Nikola Bajić, kadetkinja Sara Bulatović, pionirka  (10 -11 godina) Zorana Veljković , proglašeni su za najuspešnije takmičare i takmičarke A klase, svako u svojoj kategoriji.

Podeli

Najnovije vesti

Prvenstvo Beograda 2021.

U Beogradu 19. 06. 2021. godine održano je "Prvenstvo Beograda 2021." . Na ovom takmičenju, koje je okupilo 391 takmičara iz 15 beogradskih klubova, članovi našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate: Ekipni plasman u BORBAMA:  Ekipno 3. mesto u seniorima A klase,...

Imperium Pazova Open

U Novoj Pazovi, 05. 06. 2021. naš klub je organizovao takmičenje pod nazivom " Imperium Pazova Open" na kom je nastupilo 527 takmičara iz 37 klubova i 4 zemlje iz regiona! Na ovom takmičenju, takmičari našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate: Borbe ( kyrogi ):...

Prvenstvo Srbije – seniori i paratekvondo

U Kragujevcu, 23. 05. 2021. održano je "Prvenstvo Srbije - seniori i paratekvondo ". Na ovom takmičenju, koje je okupilo 110 takmičara iz 34 kluba nastupio je i tim TK  "Imperium" . Takmičari našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate: Dušan Božanić, senior A klasa -...

5. Asteriks kup

U Nišu 22.05.2021. održan je 5. Asteriks kup. Na ovom međunarodnom turniru koji je okupio 864 takmičara i 97 klubova iz 18 zemalja nastupio je i tim TK "Imperium". Takmičari našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate: Nina Stojanović, kadet A klasa - prvo mesto,...

Prvenstvo Srbije za pionire i juniore

U Beogradu, 15. 05. 2021. održano je "Prvenstvo Srbije za pionire i juniore ". Na ovom takmičenju, koje je okupilo 719 takmičara iz 54 kluba nastupio je i tim TK  "Imperium" . Takmičari našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate: Nina Grujić pionir A - 1. mesto Mina...

Blog

Takmičarska trema

Da li ti se pred takmičenje dlanovi znoje i imaš čudan osećaj u stomaku? Da li ti srce lupa kao ludo i imaš osećaj kao da ne možeš da nadišeš dovoljno vazduha? Da li ti kroz glavu prolazi hiljade misli? Da li danima pre takmičenja razmišljaš o tome kakav ćeš biti i...

Instagram