IMPERIUM

VESTI

PRESTIGE CUP – poslednji turnir u sezoni 2021

13.12.2021. | Vesti

Na poslednjem turniru u sezoni 2021 održanom u Kragujevcu pod nazivom “Prestige Cup” koji je okupio 449 takmičara iz 42 kluba i 4 zemlje, Tim Imperium je nastupio sa 27 takmičara i zabeležio sledeće rezultate:

Pioniri A (6-7 ) ekipno 1.🏆
Pioniri A ( 6-7 ) ekipno 2. 🏆
Pioniri A sveukupno 3. 🏆
Forme B klasa ekipno 2. 🏆
Najbolja pionirka A ( 8-9 ) – Nina Grujić 🏆

Borbe:

Nina Stojanović  – prvo mesto
Gala Grubač  – prvo mesto
Milica Milisavljević  – prvo mesto
Nina Grujić – prvo mesto
Vanja Nakarada – prvo mesto
Teodora Zdravković – prvo mesto
Andjela Putinčanin – prvo mesto
Jana Bursać – drugo mesto
Ema Đokić – drugo mesto
Marija Gligorić – drugo mesto
Sergej Milanović – drugo mesto
Ilija Milanović – treće mesto
Mina Dervišević – treće mesto
Uroš Jovanović – treće mesto
Jana Stojanović – treće mesto
Dunja Grbić – treće mesto
Maša Tomić – treće mesto
Vasilije Tomić – treće mesto
Uglješa Drčelić – treće mesto

Forme ( pojedinačno):

Petar Kačarević – prvo mesto
Stefan Sinobad – prvo mesto
Andrea Šćekić – prvo mesto
Milica Popović – prvo mesto
Pavle Topalović  – drugo mesto
Nina Mihajlović – drugo mesto
Maša Piper – treće mesto
Ana Topalović – treće mesto

Forme ( tim):
Milica Popović – Nina Mihajlović – Maša Piper – prvo mesto

Čestitamo našim takmičarima na osvojenim medaljama i uspešno završenoj sezoni i želimo im još veći uspeh u predstojećoj sezoni!

Podeli

Najnovije vesti

NAJUSPEŠNIJI TAKMIČARI BEOGRADA 2021.

23.12.2021. godine održana je svečana dodela plaketa, u organizaciji Beogradske tekvondo asocijacije, za najuspešnije takmičare Beograda. Ovoj svečanosti prisustvovala su čak tri takmičara iz našeg kluba! Nemanja Janković - najbolji senior u formama, Katarina Lasković...

1st Taekwonddo Club Championship Ex YU 2021

Na regionalnom prvenstvu "1st Taekwono Club Championship Ex YU 2021", koji je okupio 653 takmičara iz 63 kluba i 6 zemalja, Tim Imperium je zabeležio sledeće rezultate: BORBE ( KYROGI ): Milica Milisavljević - ZlatoGala Grubač - ZlatoNina Grujić - ZlatoZorana...

15th European Poomsae Championship

Na Evropskom prvenstvu u formama u Lisabonu, kao članovi reprezentacije Srbije, nastupila su dva takmičara iz našeg kluba- Nemanja Janković i Katarina Lasković! Nemanja se plasirao na 8. mesto u konkurenciji PAROVA dok je Katarina uspela da se plasira na 7. Mesto u...

10. Elit Open

Na međunarodnom turniru Elit Open, koji je okupio 756 takmičara iz 61 kluba i 6 zemalja, Tim Imperium je zabeležio sledeće rezultate: BORBE ( KYROGI ): Milica Milisavljević - ZlatoGala Grubač - ZlatoNina Grujić - ZlatoDunja Grbić - Zlato Anđela Putinčanin -...

Bosnia Open G1

Takmičari tekvondo kluba Imperium su na internacionalnom turniru - Bosnia Open G1 -  koji je održan u Sarajevuzabelezili sledeće rezultate: Nina Stojanović -  kadet - 51kg - ZlatoSergej Milanovic - junior - 73kg - ZlatoJana Bursac kadet - 47kg - BronzaČestitamo našim...

Blog

Takmičarska trema

Da li ti se pred takmičenje dlanovi znoje i imaš čudan osećaj u stomaku? Da li ti srce lupa kao ludo i imaš osećaj kao da ne možeš da nadišeš dovoljno vazduha? Da li ti kroz glavu prolazi hiljade misli? Da li danima pre takmičenja razmišljaš o tome kakav ćeš biti i...

Instagram