IMPERIUM

VESTI

Pet medalja prvog dana Sofia Open-a

07.03.2020. | Vesti

Prvog takmičarskog dana Sofia Open, takmičari TK Imperium ostvarili su odlične rezultate osvojivši tri srebrne i dve bronzane medalje. 

Srebrne medalje osvojili su Sergej Milanović u kategoriji kadeta do 65kg, Lazar Tomić u kategoriji kadeta do 57kg i Nina Stojanović u kategoriji kadeta do 44kg, dok su se bronzanim odličjima okitili Marko Hreljac u kategoriji juniora do 73kg i Đurđa Savić u kategoriji kadeta do 41kg.

Našim takmičarima je nedostajalo malo sreće da ostvare čak i bolje rezultate, s obzirom da su Sergej Milanović i Nina Stojanović poraženi u finalnim mečevima sa po jednim bodom razlike od protivnika iz Grčke, dok je Đurđa Savić, istom bodovnom razlikom, poražena u polufinalnom meču.

Pored osvajača medalja, prvog dana su nastupili i Jovan Milutinović u kategoriji juniora preko 78kg i Aleksandra Mitić u kategoriji juniora do 55kg, ali nisu imali dovoljno sportske sreće da osvoje neko od odličja.

Drugog dana, na tatami izlaze Nadica Božanić (seniorka -62kg) i Dušan Božanić (senior -68kg).

Čestitamo našim takmičarima na ostvarenim rezultatima, a takmičarima koji nastupaju sutra, želimo puno sreće i uspeha.

Podeli

Najnovije vesti

BRONZA SIJA KAO ZLATO

Prvog dana Evropskog prvenstva do 21 godine u Talinu u Estoniji, takmičarka našeg kluba Nadica Božanić, osvojila je prvu medalju za Srbiju u kategoriji do 73kg. U prvom kolu, Nadica je lako savladala takmičarku iz Turske Uzuncarad Jaran, rezultatom 22:13, da bi u...

Prvenstvo Beograda 2021.

U Beogradu 19. 06. 2021. godine održano je "Prvenstvo Beograda 2021." . Na ovom takmičenju, koje je okupilo 391 takmičara iz 15 beogradskih klubova, članovi našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate: Ekipni plasman u BORBAMA:  Ekipno 3. mesto u seniorima A klase,...

Imperium Pazova Open

U Novoj Pazovi, 05. 06. 2021. naš klub je organizovao takmičenje pod nazivom " Imperium Pazova Open" na kom je nastupilo 527 takmičara iz 37 klubova i 4 zemlje iz regiona! Na ovom takmičenju, takmičari našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate: Borbe ( kyrogi ):...

Prvenstvo Srbije – seniori i paratekvondo

U Kragujevcu, 23. 05. 2021. održano je "Prvenstvo Srbije - seniori i paratekvondo ". Na ovom takmičenju, koje je okupilo 110 takmičara iz 34 kluba nastupio je i tim TK  "Imperium" . Takmičari našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate: Dušan Božanić, senior A klasa -...

5. Asteriks kup

U Nišu 22.05.2021. održan je 5. Asteriks kup. Na ovom međunarodnom turniru koji je okupio 864 takmičara i 97 klubova iz 18 zemalja nastupio je i tim TK "Imperium". Takmičari našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate: Nina Stojanović, kadet A klasa - prvo mesto,...

Blog

Takmičarska trema

Da li ti se pred takmičenje dlanovi znoje i imaš čudan osećaj u stomaku? Da li ti srce lupa kao ludo i imaš osećaj kao da ne možeš da nadišeš dovoljno vazduha? Da li ti kroz glavu prolazi hiljade misli? Da li danima pre takmičenja razmišljaš o tome kakav ćeš biti i...

Instagram