IMPERIUM

VESTI

Otvoreni Kup Srbije za seniore

22.11.2021. | Vesti

Na Kupu Srbije za seniore održanom u Beogradu 2021. godine Tim Imperium je ostvario sledeće rezultate:

BORBE ( KYROGI ):
Marija Čečarić senior A – 53 – Srebro
Marina Čečarić senior A – 62 – Bronza
Nikola Bajić senior A – 68 – Bronza

Čestitamo svim takmičarima na ostvarenim rezultatima!

Podeli

Najnovije vesti

NAJUSPEŠNIJI TAKMIČARI BEOGRADA 2021.

23.12.2021. godine održana je svečana dodela plaketa, u organizaciji Beogradske tekvondo asocijacije, za najuspešnije takmičare Beograda. Ovoj svečanosti prisustvovala su čak tri takmičara iz našeg kluba! Nemanja Janković - najbolji senior u formama, Katarina Lasković...

PRESTIGE CUP – poslednji turnir u sezoni 2021

Na poslednjem turniru u sezoni 2021 održanom u Kragujevcu pod nazivom "Prestige Cup" koji je okupio 449 takmičara iz 42 kluba i 4 zemlje, Tim Imperium je nastupio sa 27 takmičara i zabeležio sledeće rezultate: Pioniri A (6-7 ) ekipno 1.🏆Pioniri A ( 6-7 ) ekipno 2....

1st Taekwonddo Club Championship Ex YU 2021

Na regionalnom prvenstvu "1st Taekwono Club Championship Ex YU 2021", koji je okupio 653 takmičara iz 63 kluba i 6 zemalja, Tim Imperium je zabeležio sledeće rezultate: BORBE ( KYROGI ): Milica Milisavljević - ZlatoGala Grubač - ZlatoNina Grujić - ZlatoZorana...

15th European Poomsae Championship

Na Evropskom prvenstvu u formama u Lisabonu, kao članovi reprezentacije Srbije, nastupila su dva takmičara iz našeg kluba- Nemanja Janković i Katarina Lasković! Nemanja se plasirao na 8. mesto u konkurenciji PAROVA dok je Katarina uspela da se plasira na 7. Mesto u...

10. Elit Open

Na međunarodnom turniru Elit Open, koji je okupio 756 takmičara iz 61 kluba i 6 zemalja, Tim Imperium je zabeležio sledeće rezultate: BORBE ( KYROGI ): Milica Milisavljević - ZlatoGala Grubač - ZlatoNina Grujić - ZlatoDunja Grbić - Zlato Anđela Putinčanin -...

Blog

Takmičarska trema

Da li ti se pred takmičenje dlanovi znoje i imaš čudan osećaj u stomaku? Da li ti srce lupa kao ludo i imaš osećaj kao da ne možeš da nadišeš dovoljno vazduha? Da li ti kroz glavu prolazi hiljade misli? Da li danima pre takmičenja razmišljaš o tome kakav ćeš biti i...

Instagram