IMPERIUM

VESTI

Otvoreni Kup Srbije 2020 – forme, pioniri i juniori

09.11.2020. | Vesti

U hali sportova “Ranko Žeravica”, 08.11.2020. održan je Otvoreni Kup Srbije 2020. za forme, pionire i juniore. Na turniru je učestvovalo 350 takmičara iz 44 kluba, koji su se takmičili u formama i borbama. Turnir je održan u skladu sa svim pravilima i preporukama Kriznog štaba RS za prevenciju i borbu protiv korona virusa.

Naši takmičari su i ovog puta postigli značajne rezultate, kako ekipno, tako i u pojedinačnoj konkurenciji.

Tim Imperium – forme.

 • Ekipni plasman A i B klasa 2. mesto
 • Ekipni plasman A klasa 2.mesto

Nemanja Janković proglašen za najboljeg takmičara u formama na turniru

Pojedinačni plasman:

 • Nemanja Janković, senior 1A – zlatna medalja
 • Dejan Mirosavljević, senior 2A  – srebrna medalja
 • Maksim Novotni, kadet 1A – zlatna medalja
 • Aleksandar Vasiljević, kadet 1A- bronzana medalja
 • Sanja Stojanović, pionir 1B – zlatna medalja
 • Gala Grubač, pionir 1B – srebrna medalja
 • Neda Milanović, pionir 1B – bronzana medalja
 • Sara Hadzistević, pionir 2B – srebrna medalja
 • Mia Misić, pionir 2B – zlatna medalja
 • Uroš Nikolić, pionir 2B – zlatna medalja
 • Nikola Anokić, pionir 2B – zlatna medalja

Borbe:

Tim Imperium Pazova – 3. mesto u sveukupnom plasmanu u konkurenciji juniora

Novica Stojanović proglašen za najboljeg juniora na turniru

Pojedinačni plasman:

 • Novica Stojanović – zlatna medalja
 • Marija Čečarić – zlatna medalja
 • Jana Stojanović – zlatna medalja
 • Nina Grujić – zlatna medalja
 • Ksenija Savić – srebrna medalja
 • Aleksandra Djurić – srebrna medalja
 • Uros Jovanović – srebrna medalja
 • Mina Dervisević – bronzana medalja

Tim Imperium – borbe

 • Jana Bursac – zlatna medalja
 • Zorana Veljkovic – zlatna medalja

Podeli

Najnovije vesti

Prvenstvo Beograda 2021.

U Beogradu 19. 06. 2021. godine održano je "Prvenstvo Beograda 2021." . Na ovom takmičenju, koje je okupilo 391 takmičara iz 15 beogradskih klubova, članovi našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate: Ekipni plasman u BORBAMA:  Ekipno 3. mesto u seniorima A klase,...

Imperium Pazova Open

U Novoj Pazovi, 05. 06. 2021. naš klub je organizovao takmičenje pod nazivom " Imperium Pazova Open" na kom je nastupilo 527 takmičara iz 37 klubova i 4 zemlje iz regiona! Na ovom takmičenju, takmičari našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate: Borbe ( kyrogi ):...

Prvenstvo Srbije – seniori i paratekvondo

U Kragujevcu, 23. 05. 2021. održano je "Prvenstvo Srbije - seniori i paratekvondo ". Na ovom takmičenju, koje je okupilo 110 takmičara iz 34 kluba nastupio je i tim TK  "Imperium" . Takmičari našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate: Dušan Božanić, senior A klasa -...

5. Asteriks kup

U Nišu 22.05.2021. održan je 5. Asteriks kup. Na ovom međunarodnom turniru koji je okupio 864 takmičara i 97 klubova iz 18 zemalja nastupio je i tim TK "Imperium". Takmičari našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate: Nina Stojanović, kadet A klasa - prvo mesto,...

Prvenstvo Srbije za pionire i juniore

U Beogradu, 15. 05. 2021. održano je "Prvenstvo Srbije za pionire i juniore ". Na ovom takmičenju, koje je okupilo 719 takmičara iz 54 kluba nastupio je i tim TK  "Imperium" . Takmičari našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate: Nina Grujić pionir A - 1. mesto Mina...

Blog

Takmičarska trema

Da li ti se pred takmičenje dlanovi znoje i imaš čudan osećaj u stomaku? Da li ti srce lupa kao ludo i imaš osećaj kao da ne možeš da nadišeš dovoljno vazduha? Da li ti kroz glavu prolazi hiljade misli? Da li danima pre takmičenja razmišljaš o tome kakav ćeš biti i...

Instagram