IMPERIUM

VESTI

Otvoreni Kup Srbije 2020 – forme, pioniri i juniori

09.11.2020. | Vesti

U hali sportova “Ranko Žeravica”, 08.11.2020. održan je Otvoreni Kup Srbije 2020. za forme, pionire i juniore. Na turniru je učestvovalo 350 takmičara iz 44 kluba, koji su se takmičili u formama i borbama. Turnir je održan u skladu sa svim pravilima i preporukama Kriznog štaba RS za prevenciju i borbu protiv korona virusa.

Naši takmičari su i ovog puta postigli značajne rezultate, kako ekipno, tako i u pojedinačnoj konkurenciji.

Tim Imperium – forme.

 • Ekipni plasman A i B klasa 2. mesto
 • Ekipni plasman A klasa 2.mesto

Nemanja Janković proglašen za najboljeg takmičara u formama na turniru

Pojedinačni plasman:

 • Nemanja Janković, senior 1A – zlatna medalja
 • Dejan Mirosavljević, senior 2A  – srebrna medalja
 • Maksim Novotni, kadet 1A – zlatna medalja
 • Aleksandar Vasiljević, kadet 1A- bronzana medalja
 • Sanja Stojanović, pionir 1B – zlatna medalja
 • Gala Grubač, pionir 1B – srebrna medalja
 • Neda Milanović, pionir 1B – bronzana medalja
 • Sara Hadzistević, pionir 2B – srebrna medalja
 • Mia Misić, pionir 2B – zlatna medalja
 • Uroš Nikolić, pionir 2B – zlatna medalja
 • Nikola Anokić, pionir 2B – zlatna medalja

Borbe:

Tim Imperium Pazova – 3. mesto u sveukupnom plasmanu u konkurenciji juniora

Novica Stojanović proglašen za najboljeg juniora na turniru

Pojedinačni plasman:

 • Novica Stojanović – zlatna medalja
 • Marija Čečarić – zlatna medalja
 • Jana Stojanović – zlatna medalja
 • Nina Grujić – zlatna medalja
 • Ksenija Savić – srebrna medalja
 • Aleksandra Djurić – srebrna medalja
 • Uros Jovanović – srebrna medalja
 • Mina Dervisević – bronzana medalja

Tim Imperium – borbe

 • Jana Bursac – zlatna medalja
 • Zorana Veljkovic – zlatna medalja
Podeli

Najnovije vesti

2. Sparta challenge

Nakon letnje pauze nas tim je započeo drugi deo sezone na 2. Sparta challenge održanom u Novom Sadu. Tim Imperium predstavljali su 8 takmičara i svi se kući vraćaju sa medaljama.Osvojili smo 4 zlata, 2 srebra I 2 bronze. Čestitamo takmičarima I nastavljamo dalje u...

Kup Srbije za kadete 2023

Na kupu Srbije za kadete održanom u Vršcu naš tim je učestvovao sa šest takmičara. Osvojili smo pet medalja. Čestitamo svim takmičarima na izuzetnoj borbenosti. Medalje su osvojili:1. Nina Mihajlovic 🥇2. Martina Kokotović 🥈3. Zorana Veljković 🥈4. Jana Bursać 🥈5. Jovan...

Evropsko juniorsko prvenstvu u Talinu

Na upravo završenom evropskom juniorskom prvenstvu u Talinu - takmičarka našeg kluba Nina Stojanović - osvojila je peto mesto ! Bravo Nina - idemo još jače sledeće sezone !!!

Pripreme za evropsko prvenstvo

Clanice naseg kluba Nina Stojanović i Zorana Veljković - uspešno su zavrsile pripreme za evropsko prvenstvo na kampu reprezentacije u Vrscu!

Kamp za mlade takmičare Beograda

U organizaciji Beogradske tekvondo asocijacije u Krupnju se u periodu 30.07.-07.08.2023. održava kamp za mlade takmičare Beograda. Na ovom kampu naš klub predstavljaju kadetkinja Jana Bursać i pionirke Teodora Janković i Milica Milisavljević. Želimo im lep provod na...

Blog

Takmičarska trema

Da li ti se pred takmičenje dlanovi znoje i imaš čudan osećaj u stomaku? Da li ti srce lupa kao ludo i imaš osećaj kao da ne možeš da nadišeš dovoljno vazduha? Da li ti kroz glavu prolazi hiljade misli? Da li danima pre takmičenja razmišljaš o tome kakav ćeš biti i...

Instagram