IMPERIUM

VESTI

Omega kup 2023

11.03.2023. | Vesti

Danas je u Hali sportova održan Omega kup sa preko 700 takmičara iz 7 država. Nastavili smo niz osvajanja medalja.
Redosled osvajača medalja:
☆ Zlatna medalja 🥇
1. Teodora Janković – pionirka
2. Milica Popović – kadetkinja
3. Andrea Šćekić – pionirka
4. Maša Piper – kadetkinja
5. Saša Stojanović – pionirka
6. Jovan Bogdanović – kadet
☆ Srebrna medalja 🥈
1. Anđela Gajović – pionirka
2. Lenka Adžić – pionirka
3. Ivona Kokotović – pionirka
☆ Bronzana medalja 🥉
1. Nina Perić – pionirka
2. Nikola Ilić – pionir
3. Andrej Bursać – pionir
4. Ilija Milanović – kadet

Čestitamo i takmičarima koji ovog puta nisu stigli do medalje.

Podeli

Najnovije vesti

2. Sparta challenge

Nakon letnje pauze nas tim je započeo drugi deo sezone na 2. Sparta challenge održanom u Novom Sadu. Tim Imperium predstavljali su 8 takmičara i svi se kući vraćaju sa medaljama.Osvojili smo 4 zlata, 2 srebra I 2 bronze. Čestitamo takmičarima I nastavljamo dalje u...

Kup Srbije za kadete 2023

Na kupu Srbije za kadete održanom u Vršcu naš tim je učestvovao sa šest takmičara. Osvojili smo pet medalja. Čestitamo svim takmičarima na izuzetnoj borbenosti. Medalje su osvojili:1. Nina Mihajlovic 🥇2. Martina Kokotović 🥈3. Zorana Veljković 🥈4. Jana Bursać 🥈5. Jovan...

Evropsko juniorsko prvenstvu u Talinu

Na upravo završenom evropskom juniorskom prvenstvu u Talinu - takmičarka našeg kluba Nina Stojanović - osvojila je peto mesto ! Bravo Nina - idemo još jače sledeće sezone !!!

Pripreme za evropsko prvenstvo

Clanice naseg kluba Nina Stojanović i Zorana Veljković - uspešno su zavrsile pripreme za evropsko prvenstvo na kampu reprezentacije u Vrscu!

Kamp za mlade takmičare Beograda

U organizaciji Beogradske tekvondo asocijacije u Krupnju se u periodu 30.07.-07.08.2023. održava kamp za mlade takmičare Beograda. Na ovom kampu naš klub predstavljaju kadetkinja Jana Bursać i pionirke Teodora Janković i Milica Milisavljević. Želimo im lep provod na...

Blog

Takmičarska trema

Da li ti se pred takmičenje dlanovi znoje i imaš čudan osećaj u stomaku? Da li ti srce lupa kao ludo i imaš osećaj kao da ne možeš da nadišeš dovoljno vazduha? Da li ti kroz glavu prolazi hiljade misli? Da li danima pre takmičenja razmišljaš o tome kakav ćeš biti i...

Instagram