IMPERIUM

VESTI

Na dva fronta u istom danu

01.03.2020. | Vesti

Na dan nastupa Nadice Božanić i Dušana Božanića  na German Open G2 u Hamburgu, u Sportskoj hali “Ranko Žeravica” u Beogradu, održan je 16. Omega kup.

Tradicionalno prvi domaći turnir u godini okupio je preko 600 takmičara iz zemlje i okruženja u nadmetanjima u borbama i formama.

Takmičari našeg kluba ostvarili su odlične rezultate osvojivši 11 medalja u borbama i 5 medalja u formama.

Trenerski tim činili su Danilo Vukelić, Nikola Dević i Nemanja Janković.

Osvajači zlatnih medalja:

 • Sergej Milanović, kadet -65kg
 • Jana Bursać, pionir -36kg
 • Ksenija Savić (Imperium Pazova), pionir(B) -39kg
 • Nikola Anokić, forme – pionir(B)
 • Ivan Stifanić, forme – pionir(B)
 • Mia Mišić, forme – pionir(B)
 • Sanja Stojanović, forme – pionir(B)

Osvajači srebrnih medalja:

 • Nikolina Čečarić (Imperium Pazova), senior -57kg
 • Milica Komazec (Imperium Pazova), kadet -41kg
 • Zorana Veljković, pionir -44kg
 • Sara Marđokić, kadet(B) -44kg
 • Adam Ghorayeb, forme – pionir(B)

Osvajači bronzanih medalja:

 • Marina Čečarić (Imperium Pazova), senior -57kg
 • Lazar Tomić, kadet -57kg
 • Marija Trtica (Imperium Pazova), kadet(B) +59kg
 • Stefan Marđokić, pionir(B) -30kg

Već narednog vikenda, naše kadete, juniore i seniore očekuje takmičenje na Sofia Open G1 turniru u Bugarskoj.

Čestitamo svim našim takmičarima na dobrim nastupima i ostvarenim rezultatima.

Photo by TK Imperium & Verica

Podeli

Najnovije vesti

BRONZA SIJA KAO ZLATO

Prvog dana Evropskog prvenstva do 21 godine u Talinu u Estoniji, takmičarka našeg kluba Nadica Božanić, osvojila je prvu medalju za Srbiju u kategoriji do 73kg. U prvom kolu, Nadica je lako savladala takmičarku iz Turske Uzuncarad Jaran, rezultatom 22:13, da bi u...

Prvenstvo Beograda 2021.

U Beogradu 19. 06. 2021. godine održano je "Prvenstvo Beograda 2021." . Na ovom takmičenju, koje je okupilo 391 takmičara iz 15 beogradskih klubova, članovi našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate: Ekipni plasman u BORBAMA:  Ekipno 3. mesto u seniorima A klase,...

Imperium Pazova Open

U Novoj Pazovi, 05. 06. 2021. naš klub je organizovao takmičenje pod nazivom " Imperium Pazova Open" na kom je nastupilo 527 takmičara iz 37 klubova i 4 zemlje iz regiona! Na ovom takmičenju, takmičari našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate: Borbe ( kyrogi ):...

Prvenstvo Srbije – seniori i paratekvondo

U Kragujevcu, 23. 05. 2021. održano je "Prvenstvo Srbije - seniori i paratekvondo ". Na ovom takmičenju, koje je okupilo 110 takmičara iz 34 kluba nastupio je i tim TK  "Imperium" . Takmičari našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate: Dušan Božanić, senior A klasa -...

5. Asteriks kup

U Nišu 22.05.2021. održan je 5. Asteriks kup. Na ovom međunarodnom turniru koji je okupio 864 takmičara i 97 klubova iz 18 zemalja nastupio je i tim TK "Imperium". Takmičari našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate: Nina Stojanović, kadet A klasa - prvo mesto,...

Blog

Takmičarska trema

Da li ti se pred takmičenje dlanovi znoje i imaš čudan osećaj u stomaku? Da li ti srce lupa kao ludo i imaš osećaj kao da ne možeš da nadišeš dovoljno vazduha? Da li ti kroz glavu prolazi hiljade misli? Da li danima pre takmičenja razmišljaš o tome kakav ćeš biti i...

Instagram