IMPERIUM

VESTI

HERKULES GAMES 2021.

08.10.2021. | Vesti

U Beogradu 19. 09. 2021. godine održan je međunarodni turnir “HERKULES GAMES.” . Na ovom takmičenju, koje je okupilo 535 takmičara iz 58 klubova i 10 zemalja, naši takmičari su zabeležili sledeće rezultate:

 

EKIPNI PLASMAN U BORBAMA:

Pioniri A 6 – 7 godina – prvo mesto

Pioniri A 8-9 godina – treće mesto

EKIPNI PLASMAN U FORMAMA:

Forme A klasa – treće mesto 

BORBE ( Kyrogi ):

Marija Čečarić – senior – zlatna medalja

Andjela Vujin – kadet – bronzana medalja

Lazar Tomić – kadet – bronzana medalja

Jana Bursać – kadet – bronzana medalja

Nina Grujić – pionir – zlatna medalja

Uroš Jovanović – pionir – zlatna medalja

Anja Smiljanić – pionir – zlatna medalja

Dunja Grbić – pionir – zlatna medalja

Ilija Milanović – pionir – zlatna medalja

Neda Milanović – pionir – zlatna medalja

Mina Dervišević – pionir – srebrna medalja

Ema Đokić – pionir – srebrna medalja

Jana Stojanović – bronzana medalja

Maša Smiljanić – bronzana medalja

FORME ( pomsae ):

Katarina Lasković – junior A klasa – zlatna medalja

Tara Milisavljević – pionir B klasa – zlatna medalja

Milica Milisavljević – pionir B klsa – srebrna medalja

Stefan Sinobad – pionir B klasa – srebrna medalja

Mia Mišić – pionir B klasa – srebrna medalja

Maša Piper – pionir B klasa – bronzana medalja

Podeli

Najnovije vesti

2. Sparta challenge

Nakon letnje pauze nas tim je započeo drugi deo sezone na 2. Sparta challenge održanom u Novom Sadu. Tim Imperium predstavljali su 8 takmičara i svi se kući vraćaju sa medaljama.Osvojili smo 4 zlata, 2 srebra I 2 bronze. Čestitamo takmičarima I nastavljamo dalje u...

Kup Srbije za kadete 2023

Na kupu Srbije za kadete održanom u Vršcu naš tim je učestvovao sa šest takmičara. Osvojili smo pet medalja. Čestitamo svim takmičarima na izuzetnoj borbenosti. Medalje su osvojili:1. Nina Mihajlovic 🥇2. Martina Kokotović 🥈3. Zorana Veljković 🥈4. Jana Bursać 🥈5. Jovan...

Evropsko juniorsko prvenstvu u Talinu

Na upravo završenom evropskom juniorskom prvenstvu u Talinu - takmičarka našeg kluba Nina Stojanović - osvojila je peto mesto ! Bravo Nina - idemo još jače sledeće sezone !!!

Pripreme za evropsko prvenstvo

Clanice naseg kluba Nina Stojanović i Zorana Veljković - uspešno su zavrsile pripreme za evropsko prvenstvo na kampu reprezentacije u Vrscu!

Kamp za mlade takmičare Beograda

U organizaciji Beogradske tekvondo asocijacije u Krupnju se u periodu 30.07.-07.08.2023. održava kamp za mlade takmičare Beograda. Na ovom kampu naš klub predstavljaju kadetkinja Jana Bursać i pionirke Teodora Janković i Milica Milisavljević. Želimo im lep provod na...

Blog

Takmičarska trema

Da li ti se pred takmičenje dlanovi znoje i imaš čudan osećaj u stomaku? Da li ti srce lupa kao ludo i imaš osećaj kao da ne možeš da nadišeš dovoljno vazduha? Da li ti kroz glavu prolazi hiljade misli? Da li danima pre takmičenja razmišljaš o tome kakav ćeš biti i...

Instagram