IMPERIUM

VESTI

Godišnja proslava TK Imperium. Nagrađeni najbolji u 2019.

28.12.2019. | Vesti

Tradicionalna godišnja proslava Tekvondo kluba Imperium održana je u skupštinskoj sali Gradske opštine Zemun.

Pored trenera kluba, članova kluba sa porodicama, sponzora i prijatelja kluba, svečanosti su prisustvovali i predsednik Skupštine GO Zemun Nenad Vranjevac, kao i predstavnici Omladinskog sportskog saveza Zemuna.

”Gradska opština Zemun je ponosna na sve one rezultate koje ostvaruje zemunska sportska mladost. Trudimo se da doprinesemo razvoju i promociji sporta, programima popularizacije zdravih stilova života i unapređenjem kapaciteta sportskih objekata i terena.”, rekao je Nenad Vranjevac.

Jugoslav Nastasić, glavni trener Tekvondo kluba Imperium naglasio je da je 2019. godina bila uspešna za tekvondo sport Srbije, a za sam klub najveći uspeh postigla je Nadica Božanić osvojivši srebro na Evropskom prvenstvu.

Svečanost je bila prilika da se sumiraju rezultati, nagrade najuspešniji sportisti i oda priznanje svima koji su pomogli rad kluba.

Za najuspešnije sportiste 2019. godine proglašeni su:

 • Dušan Božanić, najbolji senior – borbe
 • Nadica Božanić, najbolja seniorka – borbe
 • Nemanja Janković, najbolji senior – forme
 • Dušan Božanić, najbolji junior – borbe
 • Sandra Stamevski, najbolja juniorka – borbe
 • Sergej Milanović, najbolji kadet – borbe
 • Nina Stojanović, najbolja kadetkinja – borbe
 • Đurđa Savić, zaslužna kadetkinja – borbe
 • Maksim Novotni, najbolji kadet – forme
 • Aleksandar Vasiljević, zaslužni kadet – forme
 • Stefan Marđokić, najbolji pionir – borbe
 • Zorana Veljković, najbolja pionirka – borbe
 • Jana Bursać, zaslužna pionirka – borbe
 • Maša Jovanović, najbolja pionirka – forme

Glavni trener kluba, Jugoslav Nastasić, čestitao je svim trenerima i sportistima na odličnim rezultatima tokom cele takmičarske sezone i svima poželeo srećne predstojeće praznike.

Podeli

Najnovije vesti

2. Sparta challenge

Nakon letnje pauze nas tim je započeo drugi deo sezone na 2. Sparta challenge održanom u Novom Sadu. Tim Imperium predstavljali su 8 takmičara i svi se kući vraćaju sa medaljama.Osvojili smo 4 zlata, 2 srebra I 2 bronze. Čestitamo takmičarima I nastavljamo dalje u...

Kup Srbije za kadete 2023

Na kupu Srbije za kadete održanom u Vršcu naš tim je učestvovao sa šest takmičara. Osvojili smo pet medalja. Čestitamo svim takmičarima na izuzetnoj borbenosti. Medalje su osvojili:1. Nina Mihajlovic 🥇2. Martina Kokotović 🥈3. Zorana Veljković 🥈4. Jana Bursać 🥈5. Jovan...

Evropsko juniorsko prvenstvu u Talinu

Na upravo završenom evropskom juniorskom prvenstvu u Talinu - takmičarka našeg kluba Nina Stojanović - osvojila je peto mesto ! Bravo Nina - idemo još jače sledeće sezone !!!

Pripreme za evropsko prvenstvo

Clanice naseg kluba Nina Stojanović i Zorana Veljković - uspešno su zavrsile pripreme za evropsko prvenstvo na kampu reprezentacije u Vrscu!

Kamp za mlade takmičare Beograda

U organizaciji Beogradske tekvondo asocijacije u Krupnju se u periodu 30.07.-07.08.2023. održava kamp za mlade takmičare Beograda. Na ovom kampu naš klub predstavljaju kadetkinja Jana Bursać i pionirke Teodora Janković i Milica Milisavljević. Želimo im lep provod na...

Blog

Takmičarska trema

Da li ti se pred takmičenje dlanovi znoje i imaš čudan osećaj u stomaku? Da li ti srce lupa kao ludo i imaš osećaj kao da ne možeš da nadišeš dovoljno vazduha? Da li ti kroz glavu prolazi hiljade misli? Da li danima pre takmičenja razmišljaš o tome kakav ćeš biti i...

Instagram