IMPERIUM

VESTI

Ex Yu open

06.12.2022. | Vesti

Na poslednjem turniru u ovoj godini pod nazivom Ex Yu open naši najmlađi članovi su predstavljali klub.

Uz učeśće preko 650 takmičara iz 58 klubova i čak 6 država iz regiona ovaj turnir spada u kategoriju jačih turnira.

Ali i pored jake konkurencije naši takmičari su u svojim kategorijama uspeli da se domognu medalja i na taj način uspešno završe godinu.
Osvajači medalja:
BORBE
1. Neda Milanović 🥇
2. Nina Perić 🥇
3. Mihajlo Kozma 🥇
4. Teodora Janković 🥇
5. Milica Popović 🥇
6. Nina Mihajlović 🥈
7. Lenka Adžić 🥈
8. Ilija Milanović 🥈
9. Jakov Dragović 🥈
10. Anđela Gajović 🥉
11. Uroš Nikolić 🥉
12. Nikola Ilić 🥉
13. Strahinja Stanković 🥉
14. Petar Janković 🥉
15. Jovan Bogdanović 🥉
FORME
1. Una Glišić 🥇
2. Maša Piper 🥇

Ovo je bila odlična godina za naše takmičare u kojoj je osvojeno pregršt medalja. Sledi pauza a sledeće godine nastavljamo u još jačem ritmu uz neke nove takmičare nastavljajući da iz godine u godine postavljamo veće izazove i pokazujemo zašto smo jedan od najboljih klubova u Srbiji.

Čestitamo svima iz sveg srca!

Vaš TK Imperium.

Podeli

Najnovije vesti

2. Sparta challenge

Nakon letnje pauze nas tim je započeo drugi deo sezone na 2. Sparta challenge održanom u Novom Sadu. Tim Imperium predstavljali su 8 takmičara i svi se kući vraćaju sa medaljama.Osvojili smo 4 zlata, 2 srebra I 2 bronze. Čestitamo takmičarima I nastavljamo dalje u...

Kup Srbije za kadete 2023

Na kupu Srbije za kadete održanom u Vršcu naš tim je učestvovao sa šest takmičara. Osvojili smo pet medalja. Čestitamo svim takmičarima na izuzetnoj borbenosti. Medalje su osvojili:1. Nina Mihajlovic 🥇2. Martina Kokotović 🥈3. Zorana Veljković 🥈4. Jana Bursać 🥈5. Jovan...

Evropsko juniorsko prvenstvu u Talinu

Na upravo završenom evropskom juniorskom prvenstvu u Talinu - takmičarka našeg kluba Nina Stojanović - osvojila je peto mesto ! Bravo Nina - idemo još jače sledeće sezone !!!

Pripreme za evropsko prvenstvo

Clanice naseg kluba Nina Stojanović i Zorana Veljković - uspešno su zavrsile pripreme za evropsko prvenstvo na kampu reprezentacije u Vrscu!

Kamp za mlade takmičare Beograda

U organizaciji Beogradske tekvondo asocijacije u Krupnju se u periodu 30.07.-07.08.2023. održava kamp za mlade takmičare Beograda. Na ovom kampu naš klub predstavljaju kadetkinja Jana Bursać i pionirke Teodora Janković i Milica Milisavljević. Želimo im lep provod na...

Blog

Takmičarska trema

Da li ti se pred takmičenje dlanovi znoje i imaš čudan osećaj u stomaku? Da li ti srce lupa kao ludo i imaš osećaj kao da ne možeš da nadišeš dovoljno vazduha? Da li ti kroz glavu prolazi hiljade misli? Da li danima pre takmičenja razmišljaš o tome kakav ćeš biti i...

Instagram