IMPERIUM

VESTI

Ekipa otputovala u Sloveniju

21.02.2020. | Vesti

Nakon otvaranja nove sezone nastupom seniorskog tima na 5. President kupu, takmičari juniorskog i kadetskog tima Tekvondo kluba Imperium otputovali su u Ljubljanu, gde će učestvovati na 12. Slovenia Open G1 turniru.

Slovenia Open je, za junore i kadete našeg tima, prvi turnir u novoj sezoni i prilika da se osvoje prvi poeni.

U ranim jutarnjim časovima, predvođeni trenerom Danilom Vukelićem, put Slovenije krenuli su juniori – Jovan Milutinović, Marko Hreljac i Aleksandra Mitić, kao i kadeti – Sergej Milanović, Nina Stojanović i Đurđa Savić. Naši juniori i kadeti nastupiće u subotu 22. februara.

Dan kasnije u Sloveniju polaze seniori – Nadica Božanić i Dušan Božanić, koji na tatami izlaze u nedelju 23. februara.

Svim našim takmičarima želimo puno sreće i uspeha.

Podeli

Najnovije vesti

2. Sparta challenge

Nakon letnje pauze nas tim je započeo drugi deo sezone na 2. Sparta challenge održanom u Novom Sadu. Tim Imperium predstavljali su 8 takmičara i svi se kući vraćaju sa medaljama.Osvojili smo 4 zlata, 2 srebra I 2 bronze. Čestitamo takmičarima I nastavljamo dalje u...

Kup Srbije za kadete 2023

Na kupu Srbije za kadete održanom u Vršcu naš tim je učestvovao sa šest takmičara. Osvojili smo pet medalja. Čestitamo svim takmičarima na izuzetnoj borbenosti. Medalje su osvojili:1. Nina Mihajlovic 🥇2. Martina Kokotović 🥈3. Zorana Veljković 🥈4. Jana Bursać 🥈5. Jovan...

Evropsko juniorsko prvenstvu u Talinu

Na upravo završenom evropskom juniorskom prvenstvu u Talinu - takmičarka našeg kluba Nina Stojanović - osvojila je peto mesto ! Bravo Nina - idemo još jače sledeće sezone !!!

Pripreme za evropsko prvenstvo

Clanice naseg kluba Nina Stojanović i Zorana Veljković - uspešno su zavrsile pripreme za evropsko prvenstvo na kampu reprezentacije u Vrscu!

Kamp za mlade takmičare Beograda

U organizaciji Beogradske tekvondo asocijacije u Krupnju se u periodu 30.07.-07.08.2023. održava kamp za mlade takmičare Beograda. Na ovom kampu naš klub predstavljaju kadetkinja Jana Bursać i pionirke Teodora Janković i Milica Milisavljević. Želimo im lep provod na...

Blog

Takmičarska trema

Da li ti se pred takmičenje dlanovi znoje i imaš čudan osećaj u stomaku? Da li ti srce lupa kao ludo i imaš osećaj kao da ne možeš da nadišeš dovoljno vazduha? Da li ti kroz glavu prolazi hiljade misli? Da li danima pre takmičenja razmišljaš o tome kakav ćeš biti i...

Instagram