IMPERIUM

VESTI

6. Asteriks Kup

31.05.2022. | Vesti

Na medjunarodnom turniru “6. Asteriks Kup” održanom u Nišu, koji je okupio 1631 takmičara iz 16 zemalja, naši takmičari su zabeležili sledeće rezultate:

Nina Stojanović – Junior A 🥇
Zorana Veljković – Kadet A 🥇
Ilija Milanović – kadet B 🥈
Mihajlo Lazarević – kadet B 🥉
Gala Grubač – pionir A 🥇
Andjela Gajović – Pionir A 🥈
Milica Milisavljević -pionir B 🥇
Martina Kokotović -pionir B 🥇
Lenka Adzić – pionir B 🥈
Teodora Janković -pionir B 🥈
Milica Popović -pionir B 🥉
Nina Mihajlović -pionir B 🥉

Čestitamo našim takmičarima na ostvarenim rezultatima! 🥋💪🏻🏆

Podeli

Najnovije vesti

2. Sparta challenge

Nakon letnje pauze nas tim je započeo drugi deo sezone na 2. Sparta challenge održanom u Novom Sadu. Tim Imperium predstavljali su 8 takmičara i svi se kući vraćaju sa medaljama.Osvojili smo 4 zlata, 2 srebra I 2 bronze. Čestitamo takmičarima I nastavljamo dalje u...

Kup Srbije za kadete 2023

Na kupu Srbije za kadete održanom u Vršcu naš tim je učestvovao sa šest takmičara. Osvojili smo pet medalja. Čestitamo svim takmičarima na izuzetnoj borbenosti. Medalje su osvojili:1. Nina Mihajlovic 🥇2. Martina Kokotović 🥈3. Zorana Veljković 🥈4. Jana Bursać 🥈5. Jovan...

Evropsko juniorsko prvenstvu u Talinu

Na upravo završenom evropskom juniorskom prvenstvu u Talinu - takmičarka našeg kluba Nina Stojanović - osvojila je peto mesto ! Bravo Nina - idemo još jače sledeće sezone !!!

Pripreme za evropsko prvenstvo

Clanice naseg kluba Nina Stojanović i Zorana Veljković - uspešno su zavrsile pripreme za evropsko prvenstvo na kampu reprezentacije u Vrscu!

Kamp za mlade takmičare Beograda

U organizaciji Beogradske tekvondo asocijacije u Krupnju se u periodu 30.07.-07.08.2023. održava kamp za mlade takmičare Beograda. Na ovom kampu naš klub predstavljaju kadetkinja Jana Bursać i pionirke Teodora Janković i Milica Milisavljević. Želimo im lep provod na...

Blog

Takmičarska trema

Da li ti se pred takmičenje dlanovi znoje i imaš čudan osećaj u stomaku? Da li ti srce lupa kao ludo i imaš osećaj kao da ne možeš da nadišeš dovoljno vazduha? Da li ti kroz glavu prolazi hiljade misli? Da li danima pre takmičenja razmišljaš o tome kakav ćeš biti i...

Instagram