IMPERIUM

VESTI

5. Asteriks kup

03.06.2021. | Vesti

U Nišu 22.05.2021. održan je 5. Asteriks kup. Na ovom međunarodnom turniru koji je okupio 864 takmičara i 97 klubova iz 18 zemalja nastupio je i tim TK “Imperium”. Takmičari našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate:

Nina Stojanović, kadet A klasa – prvo mesto,

Zorana Veljković, pionir A klasa – prvo mesto,

Vanja Nakarada , pionir A klasa – prvo mesto,

Anja Smiljanic , pionir A klasa – prvo mesto ,

Neda Milanović, pionir B klasa – prvo mesto,

Anđela Vujin, kadet A klasa  – drugo mesto,

Đurđa Savić, kadet A klasa – drugo mesto,

Vasilije Tomić, kadet B klasa  – drugo mesto,

Ema Đokić, pionir A klasa  – drugo mesto,

Milica Oljača, pionir A klasa  – drugo mesto,

Marija Gligorić, pionir A klasa  – drugo mesto,

Maša Tomić, pionir B klasa  – drugo mesto,

Maša Smiljanić, pionir B klasa  – drugo mesto,

Luka Bosnić, pionir B klasa – drugo mesto,

Sara Hadžistević, pionir B klasa – drugo mesto,

Lazar Tomić, kadet A klasa – treće mesto,

Helena Bosnić, pionir Aklasa  – treće mesto,

Jana Stojanović, pionir A klasa  – treće mesto,

Nina Grujić, pionir A klasa – treće mesto,

Nađa Vuković,pionir B klasa – treće mesto,

Ilija Milanović, pionir B klasa – treće mesto,

Uroš Nikolić, pionir B klasa – treće mesto,

Gala Grubač, pionir B klasa – treće mesto,

Anđela Gajović, pionir B klasa – treće mesto,

Maša Jovanović, kadet 1A forme – treće mesto,

Martina Kokotović, pionir 2B forme – treće mesto,

Lenka Adžić, pionir 2B forme – treće mesto,

Radovan Uskoković, pionir 2B forme – treće mesto,

Aleksandar Brkić, pionir 2b forme – treće mesto,

Ekipno treće mesto u konkurenciji pionira A klase.

Podeli

Najnovije vesti

BRONZA SIJA KAO ZLATO

Prvog dana Evropskog prvenstva do 21 godine u Talinu u Estoniji, takmičarka našeg kluba Nadica Božanić, osvojila je prvu medalju za Srbiju u kategoriji do 73kg. U prvom kolu, Nadica je lako savladala takmičarku iz Turske Uzuncarad Jaran, rezultatom 22:13, da bi u...

Prvenstvo Beograda 2021.

U Beogradu 19. 06. 2021. godine održano je "Prvenstvo Beograda 2021." . Na ovom takmičenju, koje je okupilo 391 takmičara iz 15 beogradskih klubova, članovi našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate: Ekipni plasman u BORBAMA:  Ekipno 3. mesto u seniorima A klase,...

Imperium Pazova Open

U Novoj Pazovi, 05. 06. 2021. naš klub je organizovao takmičenje pod nazivom " Imperium Pazova Open" na kom je nastupilo 527 takmičara iz 37 klubova i 4 zemlje iz regiona! Na ovom takmičenju, takmičari našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate: Borbe ( kyrogi ):...

Prvenstvo Srbije – seniori i paratekvondo

U Kragujevcu, 23. 05. 2021. održano je "Prvenstvo Srbije - seniori i paratekvondo ". Na ovom takmičenju, koje je okupilo 110 takmičara iz 34 kluba nastupio je i tim TK  "Imperium" . Takmičari našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate: Dušan Božanić, senior A klasa -...

Prvenstvo Srbije za pionire i juniore

U Beogradu, 15. 05. 2021. održano je "Prvenstvo Srbije za pionire i juniore ". Na ovom takmičenju, koje je okupilo 719 takmičara iz 54 kluba nastupio je i tim TK  "Imperium" . Takmičari našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate: Nina Grujić pionir A - 1. mesto Mina...

Blog

Takmičarska trema

Da li ti se pred takmičenje dlanovi znoje i imaš čudan osećaj u stomaku? Da li ti srce lupa kao ludo i imaš osećaj kao da ne možeš da nadišeš dovoljno vazduha? Da li ti kroz glavu prolazi hiljade misli? Da li danima pre takmičenja razmišljaš o tome kakav ćeš biti i...

Instagram