IMPERIUM

VESTI

12. Milenium open

10.05.2021. | Vesti

U Vršcu, 24. 04. 2021. održan je 12. Milenim open. Na ovom međunarodnom turniru, koji je okupio 855 takmičara iz 8 zemalja i 62 kluba nastupio je i tim TK  “Imperium” . Takmičari našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate:

Borbe ( kyorugi ):

Marija Čečarić senior A – prvo mesto,

Đurđa Savić kadet A – prvo mesto,

Zorana Veljković pionir A – prvo mesto,

Nina Grujić pionir A – prvo mesto,

Ema Đokić pionir A – prvo mesto,

Milica Oljaća pionir A – prvo mesto,

Sergej Milanović junior A – drugo mesto,

Anja Smiljanić pionir A – drugo mesto,

Vanja Nakarada pionir A – rugo mesto,

Uroš Jovanović pionir A – treće mesto,

Neda Milanović pionir B – prvo mesto,

Maša Tomić pionir B  – drugo mesto,

Helena Bosnić pionir B – drugo mesto,

Maša Smiljanić pionir B – drugo mesto,

Uroš Nikolić pionir B – drugo mesto,

Sara Hadžistević pionir B – treće mesto,

Marija Gligorić pionir B – treće mesto,

Dunja Grbić pionir B – treće mesto,

Luka Bosnić pionir B – treće mesto,

Forme ( poomsae ):

Nikola Anokić M pionir 2B  2, 1 kup – prvo mesto,

Aleksanar Brkić M pioniri 2B 8, 7 kup – prvo mesto,

Martina Kokotović F pionir 2B 8, 7 kup – drugo mesto,

Podeli

Najnovije vesti

2. Sparta challenge

Nakon letnje pauze nas tim je započeo drugi deo sezone na 2. Sparta challenge održanom u Novom Sadu. Tim Imperium predstavljali su 8 takmičara i svi se kući vraćaju sa medaljama.Osvojili smo 4 zlata, 2 srebra I 2 bronze. Čestitamo takmičarima I nastavljamo dalje u...

Kup Srbije za kadete 2023

Na kupu Srbije za kadete održanom u Vršcu naš tim je učestvovao sa šest takmičara. Osvojili smo pet medalja. Čestitamo svim takmičarima na izuzetnoj borbenosti. Medalje su osvojili:1. Nina Mihajlovic 🥇2. Martina Kokotović 🥈3. Zorana Veljković 🥈4. Jana Bursać 🥈5. Jovan...

Evropsko juniorsko prvenstvu u Talinu

Na upravo završenom evropskom juniorskom prvenstvu u Talinu - takmičarka našeg kluba Nina Stojanović - osvojila je peto mesto ! Bravo Nina - idemo još jače sledeće sezone !!!

Pripreme za evropsko prvenstvo

Clanice naseg kluba Nina Stojanović i Zorana Veljković - uspešno su zavrsile pripreme za evropsko prvenstvo na kampu reprezentacije u Vrscu!

Kamp za mlade takmičare Beograda

U organizaciji Beogradske tekvondo asocijacije u Krupnju se u periodu 30.07.-07.08.2023. održava kamp za mlade takmičare Beograda. Na ovom kampu naš klub predstavljaju kadetkinja Jana Bursać i pionirke Teodora Janković i Milica Milisavljević. Želimo im lep provod na...

Blog

Takmičarska trema

Da li ti se pred takmičenje dlanovi znoje i imaš čudan osećaj u stomaku? Da li ti srce lupa kao ludo i imaš osećaj kao da ne možeš da nadišeš dovoljno vazduha? Da li ti kroz glavu prolazi hiljade misli? Da li danima pre takmičenja razmišljaš o tome kakav ćeš biti i...

Instagram