IMPERIUM

VESTI

12. Milenium open

10.05.2021. | Vesti

U Vršcu, 24. 04. 2021. održan je 12. Milenim open. Na ovom međunarodnom turniru, koji je okupio 855 takmičara iz 8 zemalja i 62 kluba nastupio je i tim TK  “Imperium” . Takmičari našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate:

Borbe ( kyorugi ):

Marija Čečarić senior A – prvo mesto,

Đurđa Savić kadet A – prvo mesto,

Zorana Veljković pionir A – prvo mesto,

Nina Grujić pionir A – prvo mesto,

Ema Đokić pionir A – prvo mesto,

Milica Oljaća pionir A – prvo mesto,

Sergej Milanović junior A – drugo mesto,

Anja Smiljanić pionir A – drugo mesto,

Vanja Nakarada pionir A – rugo mesto,

Uroš Jovanović pionir A – treće mesto,

Neda Milanović pionir B – prvo mesto,

Maša Tomić pionir B  – drugo mesto,

Helena Bosnić pionir B – drugo mesto,

Maša Smiljanić pionir B – drugo mesto,

Uroš Nikolić pionir B – drugo mesto,

Sara Hadžistević pionir B – treće mesto,

Marija Gligorić pionir B – treće mesto,

Dunja Grbić pionir B – treće mesto,

Luka Bosnić pionir B – treće mesto,

 

Forme ( poomsae ):

Nikola Anokić M pionir 2B  2, 1 kup – prvo mesto,

Aleksanar Brkić M pioniri 2B 8, 7 kup – prvo mesto,

Martina Kokotović F pionir 2B 8, 7 kup – drugo mesto,

Podeli

Najnovije vesti

BRONZA SIJA KAO ZLATO

Prvog dana Evropskog prvenstva do 21 godine u Talinu u Estoniji, takmičarka našeg kluba Nadica Božanić, osvojila je prvu medalju za Srbiju u kategoriji do 73kg. U prvom kolu, Nadica je lako savladala takmičarku iz Turske Uzuncarad Jaran, rezultatom 22:13, da bi u...

Prvenstvo Beograda 2021.

U Beogradu 19. 06. 2021. godine održano je "Prvenstvo Beograda 2021." . Na ovom takmičenju, koje je okupilo 391 takmičara iz 15 beogradskih klubova, članovi našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate: Ekipni plasman u BORBAMA:  Ekipno 3. mesto u seniorima A klase,...

Imperium Pazova Open

U Novoj Pazovi, 05. 06. 2021. naš klub je organizovao takmičenje pod nazivom " Imperium Pazova Open" na kom je nastupilo 527 takmičara iz 37 klubova i 4 zemlje iz regiona! Na ovom takmičenju, takmičari našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate: Borbe ( kyrogi ):...

Prvenstvo Srbije – seniori i paratekvondo

U Kragujevcu, 23. 05. 2021. održano je "Prvenstvo Srbije - seniori i paratekvondo ". Na ovom takmičenju, koje je okupilo 110 takmičara iz 34 kluba nastupio je i tim TK  "Imperium" . Takmičari našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate: Dušan Božanić, senior A klasa -...

5. Asteriks kup

U Nišu 22.05.2021. održan je 5. Asteriks kup. Na ovom međunarodnom turniru koji je okupio 864 takmičara i 97 klubova iz 18 zemalja nastupio je i tim TK "Imperium". Takmičari našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate: Nina Stojanović, kadet A klasa - prvo mesto,...

Blog

Takmičarska trema

Da li ti se pred takmičenje dlanovi znoje i imaš čudan osećaj u stomaku? Da li ti srce lupa kao ludo i imaš osećaj kao da ne možeš da nadišeš dovoljno vazduha? Da li ti kroz glavu prolazi hiljade misli? Da li danima pre takmičenja razmišljaš o tome kakav ćeš biti i...

Instagram