IMPERIUM

VESTI

12. Milenium open

10.05.2021. | Vesti

U Vršcu, 24. 04. 2021. održan je 12. Milenim open. Na ovom međunarodnom turniru, koji je okupio 855 takmičara iz 8 zemalja i 62 kluba nastupio je i tim TK  “Imperium” . Takmičari našeg kluba zabeležili su sledeće rezultate:

Borbe ( kyorugi ):

Marija Čečarić senior A – prvo mesto,

Đurđa Savić kadet A – prvo mesto,

Zorana Veljković pionir A – prvo mesto,

Nina Grujić pionir A – prvo mesto,

Ema Đokić pionir A – prvo mesto,

Milica Oljaća pionir A – prvo mesto,

Sergej Milanović junior A – drugo mesto,

Anja Smiljanić pionir A – drugo mesto,

Vanja Nakarada pionir A – rugo mesto,

Uroš Jovanović pionir A – treće mesto,

Neda Milanović pionir B – prvo mesto,

Maša Tomić pionir B  – drugo mesto,

Helena Bosnić pionir B – drugo mesto,

Maša Smiljanić pionir B – drugo mesto,

Uroš Nikolić pionir B – drugo mesto,

Sara Hadžistević pionir B – treće mesto,

Marija Gligorić pionir B – treće mesto,

Dunja Grbić pionir B – treće mesto,

Luka Bosnić pionir B – treće mesto,

Forme ( poomsae ):

Nikola Anokić M pionir 2B  2, 1 kup – prvo mesto,

Aleksanar Brkić M pioniri 2B 8, 7 kup – prvo mesto,

Martina Kokotović F pionir 2B 8, 7 kup – drugo mesto,

Podeli

Najnovije vesti

ExYu Open 2023

Poslednji turnir u 2023 godini Ex Yu open održan je u Hali sportova. Tim Imperium je osvojio 6 medalja. Kadetkinja Zorana Veljković je proglašena za najbolju takmičarku turnira. Čestitamo svima koji su predstavljali klub. Sledi pauza a sledeće godine nastavljamo sa...

Evropsko prvenstvo – Forme

Na upravo završenom Evropskom prvenstvu u formama koje je održano u Insbruku a koje je okupilo 470 takmičara iz cele Evrope naš klub je predstavljao Nemanja Janković. On je nastupao pojedinačno i u paru i od ukupno 24 takmičara koliko je bilo u njegovoj kategoriji on...

Balkan kup G1

Tekvondo klub IMPERIUM je ucestvovao na Balkanskom kupu G1 koji se ove godine održao u Sarajevu. Okupio je preko 800 takmicara. Zorana Veljković - kadetkinja kluba - je zauzela prvo mesto i osvojila drugu zlatnu medalju posle evropskog prvenstva. Čestitamo Zorani i...

Elite Open 2023

Međunarodni turnir Elit open okupio je u Hali sportova 600 takmičara iz više od 50 klubova iz regiona u svim uzrasnim kategorijama. Naš tim je i ovog puta osvojio veliki broj medalja. Čestitamo svima koji su predstavljali naš tim.Ostvareni rezultati:BORBE1. Andrea...

Trofej Beograda 2023.

Ovogodišnji Trofej Beograda i Kup Beograda okupio je više od 500 takmičara u svim uzrasnim kategorijama u borbama i formama.Naš tim je u ukupnom plasmanu osvojio pehar za 3. mesto za forme u B klasi. Naši najmlađi članovi su u ukupnom plasmanu zauzeli 4...

Blog

Takmičarska trema

Da li ti se pred takmičenje dlanovi znoje i imaš čudan osećaj u stomaku? Da li ti srce lupa kao ludo i imaš osećaj kao da ne možeš da nadišeš dovoljno vazduha? Da li ti kroz glavu prolazi hiljade misli? Da li danima pre takmičenja razmišljaš o tome kakav ćeš biti i...

Instagram