IMPERIUM

VESTI

11. Imperium Open

17.06.2023. | Vesti

Prethodnog vikenda u hali Pinki u Zemunu naš klub je bio domaćin medjunarodnog turnira ” Imperium open ” koji je okupio oko 450 takmičara iz 9 zemalja regiona koji su se nadmetali za najsjajnija odličja u borbama I formama. Osvojili smo veliki broj medalja.

U sveukupnom plasmanu naš tim je završio na drugom mestu.

Čestitamo svim takmičarima koji su predstavljali klub.

Zahvaljujemo se svim klubovima, koji su se odazvali našem pozivu i koji su svojim prisustvom učinili da i ove godine naš turnir bude jedan od jačih turnira koji se održava u našoj zemlji, sa nadom da se vidimo sledeće godine u još većem broju.

Veliku zahvalnost dugujemo roditeljima i prijateljima kluba kao i svima koji su učestvovali u organizaciji turnira.
Posebnu zahvalnost upućujemo @gozemun i @scpinkizemun.

Ovim turnirom je završena polusezona. Sledi letnja pauza a onda i nastavak sezone gde naš tim očekuje veliki broj turnira i nadamo se uspešnom nastavku sezone.

Do sledećeg viđenja.
Sportski pozdrav!!

Podeli

Najnovije vesti

2. Sparta challenge

Nakon letnje pauze nas tim je započeo drugi deo sezone na 2. Sparta challenge održanom u Novom Sadu. Tim Imperium predstavljali su 8 takmičara i svi se kući vraćaju sa medaljama.Osvojili smo 4 zlata, 2 srebra I 2 bronze. Čestitamo takmičarima I nastavljamo dalje u...

Kup Srbije za kadete 2023

Na kupu Srbije za kadete održanom u Vršcu naš tim je učestvovao sa šest takmičara. Osvojili smo pet medalja. Čestitamo svim takmičarima na izuzetnoj borbenosti. Medalje su osvojili:1. Nina Mihajlovic 🥇2. Martina Kokotović 🥈3. Zorana Veljković 🥈4. Jana Bursać 🥈5. Jovan...

Evropsko juniorsko prvenstvu u Talinu

Na upravo završenom evropskom juniorskom prvenstvu u Talinu - takmičarka našeg kluba Nina Stojanović - osvojila je peto mesto ! Bravo Nina - idemo još jače sledeće sezone !!!

Pripreme za evropsko prvenstvo

Clanice naseg kluba Nina Stojanović i Zorana Veljković - uspešno su zavrsile pripreme za evropsko prvenstvo na kampu reprezentacije u Vrscu!

Kamp za mlade takmičare Beograda

U organizaciji Beogradske tekvondo asocijacije u Krupnju se u periodu 30.07.-07.08.2023. održava kamp za mlade takmičare Beograda. Na ovom kampu naš klub predstavljaju kadetkinja Jana Bursać i pionirke Teodora Janković i Milica Milisavljević. Želimo im lep provod na...

Blog

Takmičarska trema

Da li ti se pred takmičenje dlanovi znoje i imaš čudan osećaj u stomaku? Da li ti srce lupa kao ludo i imaš osećaj kao da ne možeš da nadišeš dovoljno vazduha? Da li ti kroz glavu prolazi hiljade misli? Da li danima pre takmičenja razmišljaš o tome kakav ćeš biti i...

Instagram