IMPERIUM

VESTI

11. Elit Open

11.10.2022. | Vesti

Na 11. Elit Open turniru koji je okupio 540 takmičara iz 56 klubova i 7 zemalja naši takmičari su istvarili sledeće rezultate:

BORBE:

Juniori A klasa:
1. Konstantin Jokić – 🥇
Kadeti A klasa :
1. Lara Milošević – 🥉
Kadeti B klasa:
1. Jakov Dragović – 🥇
Pioniri A klasa:
1. Neda Milanović 🥇
2. Milica Milisavljević 🥇
3. Gala Grubac 🥉
Pioniri B klasa:
1. Nina Perić – 🥇
2. Teodora Janković – 🥇
3. Milica Popovic – 🥇
4. Uroš Nikolić- 🥇
5. Ivona Kokotović – 🥇
6. Nikola Ilić – 🥈
7. Petar Janković – 🥈
8. Tara Milisavljević – 🥉

FORME:
Masa Piper B klasa 🥇
Iva Topalovic B klasa 🥈

Čestitamo našim takmičarima na istvarenim rezultatima! 💪🏻🏆🥋

Podeli

Najnovije vesti

2. Sparta challenge

Nakon letnje pauze nas tim je započeo drugi deo sezone na 2. Sparta challenge održanom u Novom Sadu. Tim Imperium predstavljali su 8 takmičara i svi se kući vraćaju sa medaljama.Osvojili smo 4 zlata, 2 srebra I 2 bronze. Čestitamo takmičarima I nastavljamo dalje u...

Kup Srbije za kadete 2023

Na kupu Srbije za kadete održanom u Vršcu naš tim je učestvovao sa šest takmičara. Osvojili smo pet medalja. Čestitamo svim takmičarima na izuzetnoj borbenosti. Medalje su osvojili:1. Nina Mihajlovic 🥇2. Martina Kokotović 🥈3. Zorana Veljković 🥈4. Jana Bursać 🥈5. Jovan...

Evropsko juniorsko prvenstvu u Talinu

Na upravo završenom evropskom juniorskom prvenstvu u Talinu - takmičarka našeg kluba Nina Stojanović - osvojila je peto mesto ! Bravo Nina - idemo još jače sledeće sezone !!!

Pripreme za evropsko prvenstvo

Clanice naseg kluba Nina Stojanović i Zorana Veljković - uspešno su zavrsile pripreme za evropsko prvenstvo na kampu reprezentacije u Vrscu!

Kamp za mlade takmičare Beograda

U organizaciji Beogradske tekvondo asocijacije u Krupnju se u periodu 30.07.-07.08.2023. održava kamp za mlade takmičare Beograda. Na ovom kampu naš klub predstavljaju kadetkinja Jana Bursać i pionirke Teodora Janković i Milica Milisavljević. Želimo im lep provod na...

Blog

Takmičarska trema

Da li ti se pred takmičenje dlanovi znoje i imaš čudan osećaj u stomaku? Da li ti srce lupa kao ludo i imaš osećaj kao da ne možeš da nadišeš dovoljno vazduha? Da li ti kroz glavu prolazi hiljade misli? Da li danima pre takmičenja razmišljaš o tome kakav ćeš biti i...

Instagram