IMPERIUM

VESTI

10. IMPERIUM OPEN

28.09.2022. | Vesti

Na ovogodišnjem “10. IMPERIUM OPEN “ turniru koji je organizovao naš Tim Imperium okupljeno je 734 takmičara iz 59 klubova i 8 zemalja!

A naši takmičari su zabeležili sledeće rezultate:

Ekipno 2. Mesto u formama A klase 🏆

Ekipno 2. Mesto u formama B klase 🏆

Ekipno drugo mesto u kadetima B klase u borbama 🏆

Pioniri A klasa ( 6-7 ; 8-9 i 10-11) ekipno prvo mesto 🏆

Pioniri B klasa ( 10-11 ) ekipno prvo mesto 🏆

Sveukupni plasman u B klasi – drugo mesto 🏆

Sveukupni plasman u A i B klasi – drugo mesto 🏆

Najbolja takmičarka u pionirima B kalse ( 6-7) Ivona Kokotović 🏆

Najbolja takmičarka u pionirima A klase ( 6-7) Milica Oljača 🏆

Najbolja takmičarka u pionirima A klase ( 10-11) Nina Grujić 🏆

Najbolji senior u formama A klase- Nemanja Janković 🏆

Najbolja Juniorka u formama A klase – Katarina Lasković 🏆

Čestitamo našim takmičarima na ostvarenim rezultatima! 💪🏻🥋

Podeli

Najnovije vesti

2. Sparta challenge

Nakon letnje pauze nas tim je započeo drugi deo sezone na 2. Sparta challenge održanom u Novom Sadu. Tim Imperium predstavljali su 8 takmičara i svi se kući vraćaju sa medaljama.Osvojili smo 4 zlata, 2 srebra I 2 bronze. Čestitamo takmičarima I nastavljamo dalje u...

Kup Srbije za kadete 2023

Na kupu Srbije za kadete održanom u Vršcu naš tim je učestvovao sa šest takmičara. Osvojili smo pet medalja. Čestitamo svim takmičarima na izuzetnoj borbenosti. Medalje su osvojili:1. Nina Mihajlovic 🥇2. Martina Kokotović 🥈3. Zorana Veljković 🥈4. Jana Bursać 🥈5. Jovan...

Evropsko juniorsko prvenstvu u Talinu

Na upravo završenom evropskom juniorskom prvenstvu u Talinu - takmičarka našeg kluba Nina Stojanović - osvojila je peto mesto ! Bravo Nina - idemo još jače sledeće sezone !!!

Pripreme za evropsko prvenstvo

Clanice naseg kluba Nina Stojanović i Zorana Veljković - uspešno su zavrsile pripreme za evropsko prvenstvo na kampu reprezentacije u Vrscu!

Kamp za mlade takmičare Beograda

U organizaciji Beogradske tekvondo asocijacije u Krupnju se u periodu 30.07.-07.08.2023. održava kamp za mlade takmičare Beograda. Na ovom kampu naš klub predstavljaju kadetkinja Jana Bursać i pionirke Teodora Janković i Milica Milisavljević. Želimo im lep provod na...

Blog

Takmičarska trema

Da li ti se pred takmičenje dlanovi znoje i imaš čudan osećaj u stomaku? Da li ti srce lupa kao ludo i imaš osećaj kao da ne možeš da nadišeš dovoljno vazduha? Da li ti kroz glavu prolazi hiljade misli? Da li danima pre takmičenja razmišljaš o tome kakav ćeš biti i...

Instagram